Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nem borotválja a lábát, de nem sötét a szőr neki, hanem szőke, és egyáltalán nem is látszik, csak ha megtapintjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
szerintem rosszabb ha pöttyös annál csak a sötét dzsumbi rosszabb
2010. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva szerintem olyan nincs, hogy "egyáltalán nem látszik"...

Egyébként nem gáz- 14 éves kor alatt :)


A szőrtüsző gyulladás különben megelőzhető higiénikus (és minőségi) eszközök használatával, és a rendszeres -alapos- testradírozással + hidratálással.

2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem például kifejezetten érzékeny a gyantára is, mivel eléggé rövid szőrzetet oda se kap, amiket meg kiszedett, full vörös, pöttyös lett, úgyhogy szerintem, ha nem sötét amazonas szerű, akkor inkább ne! Franciáknál sokkal erősebb a szexi azt olvastam....
2015. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!