Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem rossz a hajnak ha kenünk...

Nem rossz a hajnak ha kenünk rá hajhabot, megszárad, és utána vasaljuk?

Figyelt kérdés
Tehát a hajhab nem ég rá, vagy nem rossz a hajnak vasaláskor? Csak mert göndörre szoktam vasalni, és hát ez ilyen göndörítő hajhab.
2010. jún. 28. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Mindkettő rosszat tesz neki!
2010. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fodrászom mondta, hogy a hajnak minden árt egy bizonyos mértékben: fixáló, hajlakk, hajvasaló, sőt a hajszárító is. Legtöbbett akkor teszel a hajdért,ha simán samponnal megmosod, és hagyod,hogy magától száradjon meg. Néha érdemes pihentetni a hajat és nem rakni rá semmit pár napig.
2010. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vasalni csak most megyek bulizni, és szeretnék jól kinézni:) Am. magától szoktam hagyni megszáradni. És csak ennyi a kérdésem, hogy hajhabozás után ha vasalom, az ráég e vagy nem is tudom.
2010. jún. 28. 11:03
 4/6 A kérdező kommentje:

A göndörítő hajhab ezt a mesterséges hullámot is tartja-e?

Mert ha igen akkor úgy vasalom, ha nem tartja jobban akkor csak simán hab nélkül.

2010. jún. 28. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak így ritkán vasalod, akkor nem ártasz neki:)
2010. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs,hogy csak most írok,remélem még olvasod.Én fodrász vagyok.A hajadnak nem teszel jót vele ,de ha ritkán vasalod az nem gáz.Én a helyedben jobban aggódnék a vasalóért,ugyanis nagyon durván rá tud égni a hab és utána dobhatod ki.
2010. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!