Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy gyulladt pattanás, amit...

Nagy gyulladt pattanás, amit nem lehet kinyomni?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal hogy mitesszeres az arcom. 2 nappal ezelőtt egy helyen ahol több mitesszeres is van, a szemem alatt, egy pattanás szerű izé elkezdett nőni. 2 nap alatt annyit nőtt, hogy kb másfélszer akkor mint egy sima pattanás, körülötte piros folt van az arcomon, nem lehet kinyomni, és olyan mintha valami gumó lenne. Hülye voltam, megnyomkodtam, és most folyamatosan fáj meg lüktet. Plussz olyan mintha 2 gumó lenne szinte egymásban, csak az egyik kisebb, a másik nagyobb. Nem tudja valaki akinek volt hasonló, hogy milyen ez, és hogy mit tudnák csinálni vele hogy minnél hamarabb eltűnjön, lemenjen a gyulladás?

2018. dec. 23. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Kend be fogpasztával! Tegnap nekem is kezdődött valami hasonló, éjszakára vastagon be kentem, rá száradt, reggel le mostam már helye sincs semminek.
2018. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezt sajnos meg kell várni míg beér, addig betadint rá, aloe verát.
2018. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!