Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek pattanásos, mitesszeres...

Akinek pattanásos, mitesszeres, aknes, akármilyenes az arcbőre, bőrproblémája van, az miért nem megy el bőrgyógyászhoz, vagy kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Napi szinten több kérdés nyílik itt, és a kérdés mindig ugyanaz. Miért jobb súlyos ezreket, tízezreket költeni mindenféle kencére, löttyre, csodaszerre, ahelyett, hogy elmennének bőrgyógyászhoz, és megmutatnák a bőrüket.


Vagy legalább mennének el kozmetikushoz, ma már minden panelház tövében van legalább három, amiből 1 biztos, hogy öko-bio-eko termékeket használ.


De van az a bőrprobléma, vagy tud olyan súlyos, visszatérő lenni, hogy tényleg a bőrgyógyászatra kell menni, aki felír gyógyszeres krémet, vagy beállít egy antibiotikumos terápiát.


Egy bizonyos kor után a pattanásosság már betegségnek számít nálam, van is ilyen kifejezés, hogy felnőttkori pattanás.


Tessék komolyabban venni, nem pedig rákenni valami divatmárka termékét, és várni a csodát, hogy majd a krém megoldja.


Köszönöm a figyelmet.



2019. jan. 4. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon sokan köztük èn is 25 èvesen pattanàsokkal küzdök kicsikkel nem nagy aknèkkal hàlistennek, ès voltam bőrgyògyàsznàl nemis egynèl a kencèk gyògyszerek nem hasznàltak, allergiateszten is voltam, tejet,glutent nem fogyasztok se fehèr cukrot, semmi èdessèg, egyszerüen sokaknàl ez öröklődik( anya is pattanàsos volt fiatalkoràban) vagy hormonproblèma, ès sokan kèptelenek beletörődni hogy nem lesz sosem patyolat arcuk..
2020. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mert nem ilyen egyszerű akinek olyan a feje mehet akárhova kipróbáltam már mindent,tudod mennyi orvosnál kozmetikusnál jártam már oda figyeltem az evésre mindenre egészségesen élek és mégis tiszta ragyás a fejem semmi nem használ 28 évesen bele fáradtam szociális életem leépült emberek közé nem szívesen járok ilyen fejel csak kin és szenvedés az életem így és nem látom a végét hogy mikor lesz jobb a helyzet szóval könnyű seggen ülve ítélkezni hogy mit miért nem teszünk aki nincs ebben a helyzetben az elsem tudja képzelni milyen szánalmas ilyen rondának lenni. Lelkileg egy roncsá váltam miatta 15 éve ott vannak a fejemen önbizalmam zéró.
2022. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!