Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van oda mindenki a...

Mért van oda mindenki a hullámos hajtól?

Figyelt kérdés

Nekem hullámos a hajam, amit vagy kivasalok, vagy behabozom, hogy ne vasaljam mindig. Mindenki azt mondja, hogy tök jó, hogy ilyen a hajam, de én jobban örülnék, ha egyenes lenne. Mért van mindenki elájulva a hullámos hajtól?

Köszi :)


2010. jún. 29. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek alapból egyenes, az általában hullámosat akar, akinek göndör a haja egyeneset szeretne, persze akadnak kivételek, de én nagy általánosságban ezt tapasztaltam :) Mert szép egy hullámos haj :)Mindenki vasalja ezért kicsit különlegesebb ha valakinek hullámos a haja :P
2010. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak,hogy mindenki mást akar,mint amilyen neki van.Nekem göndör,régen én sem szerettem,de most már megszerettem s erre fel kezd egyre jobban kiegyenesedni XD

Amúgy tényleg szép és sokkal könnyebb kezelni mint az egyenest és jóval későbben is zsírosodik:D

2010. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 29. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem göndör a hajam, és imádom!!! Hogy miért? Mert a fiúk jobban felfigyelnek rám. Mert szerintem különlegesebb és szebb, mint az egyenes. Mert könnyebb ápolni, általában jól áll, nem kell vele semmi különöset csinálni. Szerintem, a göndör haj 'öltöztet', egyfajta stílust ad. Egyet utálok, hogy az enyém nagyon vékonyszálú, és hamar zsírosodik:S
2010. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

A természetesen göndört nem szeretem, nekem nem tetszik mert olyan semmilyennek áll (nem tudom jobban megfogalmazni :D), de amikor vasalóval behullámosítom a sajátomat, az nagyon bejön!

:)

2010. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen göndöreses hajam van és én imádom :)

sokkal jobban örülök ennek mint az egyenesnek :)

de azért ritkán a változatosság kedvétért évente 3× kivasalom :D:D:D

2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. jún. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!