Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nálatok általában...

Lányok, nálatok általában mennyi ideig tartanak ki az alábbiak?

Figyelt kérdés

Sampon, tusfürdő, hajpakolás/hajbalzsam, hajvégápoló, testápoló, testradír, arckrém, sminklemosó, szemkörnyékápoló...


Tehát, amit használsz.

Mekkora mennyiség, és milyen rendszerességgel?


2019. febr. 5. 14:41
 1/6 Metionin ***** válasza:

Sampon 200 ml, tusfürdő 250 ml, hajbalzsam 200 ml, ezek olyan 2 hónapig tartanak.

Hajpakolást nagy litereset veszek, több mint egy évig kitart.

Hajvégápolót tavalyelőtt októberben vettem és még van benne, az 100 ml.

Testápolót csak a tetkóimra használok, 200 ml, kb. egy évig elég.

Testradírt nem használok, kávézaccal radírozok.

Sminklemosó kb. fél év, 500 ml.

Szemkörnyékápolót meg külön arckrémet nem használok, aloe vera géllel kenem a fejem, ami 100 ml és majdnem egy évig kitart.


Rendszeresség: napi 1 zuhany, heti 1 hajmosás, 2 hetente pakolás, minden este sminklemosó meg aloe vera.

2019. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
91%

Samponból litereset használok, ez hónapokig kitart.

Tusfürdő 350ml, olyan 3 hónapig elég kb.

hajpakolás- 1 literes, félévig elég.

hajápolóból ilyen fújósat használok, az lehet kb. 350ml, ez is hónapokig kitart.

testápoló, az nálam sima, szűz olívaolaj, 750ml, több, mint félévre elegendő, de ezt használom arcra is, hajra is pakolásként.

testradírnak cukrot használok olajjal.

sminklemosó szintúgy.

szemkörnyékápolónak, egy kis extra kényeztetésnek kakaóvajat használok. Ez este éjszakai krémként is funkcionál. Valamint, arcszappannal mosom az arcom, ez kb egy évig elég.

Így elég olcsón kijövök ezeket nézve.

2019. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sampon 540 ml, vállig érő hajam van, nem tudom, sokáig elég. Heti 2-3szor mosok hajat. Balzsam hónapokig, csak keveset használok belőle. Tusfürdő olyan 3 hónap, de felváltva használok 2-3 félét (250 ml). Sminkcuccokat kb fél év után azért le szoktam cserélni, a spirál meg a szemöldökfesték nem szokott elfogyni. Alapozó 2-3 hónap(30 millis, mindennap használom, hétvégén általában nem). Kőpúderem van, tavasszal vettem, most fogy el.

Arckrémet nem használok. Testápolót utálom, de azért időnként kenem, mert muszáj, 3 hónapig elég 200 ml.

Micellás víz 500ml, kb fél év. Vegyesen használom sminklemosó kendővel.

2019. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sampon 1 hónapig ha 250 ml-eset veszek, tusfürdő 2 hét, balzsam hónapokig is akár mert nem mindig használok, hajvégápolóból 150 ml heti többszöri használat mellett kitartott 1 évig. Ezeken kívül mást nem nagyon használok. Talán meg arcradír, tonik, lemosó de ezek is vagy fél évig kitartanak.
2019. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sampon: általában 250ml-est veszek, vagy 200ml-est, ez kitart átlag 2-3 hónapig kb, hetente 2-3x mosok hajat.

Hajpakolás: fú nem is tudom, rengeteg ideig elég, mivel általában lusta vagyok minden alkalommal felkenni, ezért csak havi 3-4 alkalommal használom. Fél literes van most.

Tusfürdő: 3 hónap, a normál méretet veszem meg. Bár nyáron sokkal hamarabb elfogy, mert van hogy 2-3x is fürdök.

Testápoló: félévig minimum, mivel ezt is ritkán használom, ha száraz a bőröm csak akkor, mert egyébként meg csak ragad rajtam és azt nem szeretem. 200ml.

Sminklemosó: egy évig kibírja, mert általában nem nagyon sminkelek, az meg lejön vízzel illetve arclemosóval. Kis üveges.

Szempillaspirál: pár hónap, 10ml.

Fogkrém: normál méretű, fél évig nagyjából(napi 2x mosok fogat).

Szájvíz: fél évig kibírja, 500ml-es.

Fogselyem: fél év ez is kb. 50m-es.

Ajakápoló: pár hónapig bírja, főleg mióta Carmexet használok, ritkán kell használni. Labello 3-4 hónapig bírta max.

Szemceruza: fél év-1 év időszak között alatt használok el egy csavarósat, attól függ, hogy mennyit sminkelek.

Dezodor: 3 havonta kell újat vásárolnom, néha golyósat használok, néha fújósat.

Parfüm: 1-2 évig, mivel nem használom túl sűrűn, akkor is max 2 fújást. 25ml-es is van illetve 100ml-es parfümöm is.

Kézkrém: kis méretet használok, pár hónapot kibír.

2019. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sőt, túloztam, Labello 2 hónapig bírta. :/

Plusz: borotvahab: fél évig használom, nagyon jót vettem, kevés kell belőle.

Gyanta: egy évig legalább, mert mióta ezt használom odalent, azóta kevesebb is nő, illetve ritkán kell használni.

2019. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!