Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin sampon száraz korpásod...

Alpecin sampon száraz korpásodásra? Mennyire jó?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó, mindig reklámozzák.

Ilyenkor télen megbolondulok a viszkető fejbőrömtől, na meg a korpa is zavar. A head and shoulders-től csak rosszabb lett, mert az avonos samponomtól nem viszketett így, bár korpa azzal is volt, de ez meg sokkal jobban kiszárítja.

Szóval mennyire jó az Alpecin sampon?

Első sorban erre a kérdésre keresek választ, nem akarok kitérő válaszokat kapni, hogy menjek el bőrgyógyászhoz stb.!!

A másik kérdés meg, hogy hol kapok? Nagy multikba van? Tesco, interspar?


2019. febr. 13. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az összetétele nagyon rossz. pl. parabén van benne, amit több országban már betiltottak a rákkeltő hatása miatt. Ebben is, a Head&s-ban és az Avonos termékekben is kőolaj származékok vannak, amiktől nem tud lélegezni a bőr. Így viszont sokkal nagyobb hasznuk van rajta eladáskor, mint ha minőségibb alapanyagokból készítenék.

Javaslom, hogy próbáld ki a natúrkozmetikum kategóriás samponokat. A legjobb szerintem a Dr.Konopka's, aminek van korpásodás elleni változata. 98% növényi alapanyag, így tuti nincs benne semmi, ami irritálhat, és nem szárít. A DM-ben biztos van, szerintem a Rossmannban is. Olcsóbb kategóriában pedig a DM sajátmárkás natúrkozmetikuma az Alverde sampon (pl. hidratáló sampon) jó, vagy a Rossmannban az Alterra.

2019. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem jo az semmire. Nekem a hajam is jobban hullott amikor használtam. Átverés.
2019. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!