Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hogyan ápoljátok a...

Csajok! Hogyan ápoljátok a hajatokat h hosszú, fényes, láthatóan is ápolt legyen? (Vekonyszalu hajuak foleg)

Figyelt kérdés

Jelenleg kozephosszu hajam van, epphogy vall alá er, volt mar hosszu hajam tobbszor is, mindig ugy apoltam h megmostam (pl head and shoulders), raktam ra balzsamot kb 3-5 percig (nivea/aussie) meg fujtam rs gliss kur haj sprayt majd megszaritottam magas fokozaton. Kb heti 2x mosok hajat mar jo ideje, nagyjabol ennyiszer vasalom is 200 fokon, de van hogy elotte hasznalok hővédőt is.


Egy ido utan megis torik a vege, bar igazabol sosem volt durvan toredezett. Nem szoktam fodraszhoz jarni frissito vagasra sem, eppen ezert, mert nincs annyirs eltorve h csunya legyen. Ha tehetem akkor hagyom magatol szaradni a hajam, egyebkent kb 4 honapja vagattam le vallhosszra, azota meg ujra akarom noveszteni.


Ti hogyan apoljatok, mit tesztek a hajatok egeszsegeert?


Milyet termekeket hasznaltok? Mit tartotok legfontosabbnak, ami nelkulozhetetlen a szep hosszu eros hajert?


Ugy erzem nagyjabol mindent megteszek erte, szerintem az se jo ha agyon kencézi az ember a hajat mert elneheziti stb.


Probaltam ra nemreg argan olajat, de nem mondanam jonak, kiszaritotta a hajamat fura modon...


Raadasul mar a reklamoknak sem lehet hinni abbol h melyik a leghasznosabb termek:(



2019. márc. 2. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

1. egészséges vitamindús étkezést folytatok

2. napi minimum 2 liter vizet iszom

3. heti 2-szer mosok hajat johnson and johnson samponnal

4. nyáron nem szárítok hajat

5. tavasz, ősz, tél: hajmosás után vizesen kifésülöm a hajam, és szárítás közben is fésülöm


Semmilyen balzsamot, erősítőt, fényesítőt, kencét..stb. nem használok, így is csodaszép fényes és erős a hajam

2019. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex vitamint szedek kb. októbertől májusig.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme sampon+balzsam+pakolást használok. A balzsamot és a pakolást csak tarkótól lefelé, így nem nehezül el a hajam.

Heti 2x mosok hajat, hajmosás után a kifésülhetőség miatt Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express olajat használok a félszáraz hajamra, a hajvégekre Gliss Kur Ultimate Repair Elixír hajolajat.

Nem vasolom, télen is hagyom magától megszáradni a nagyját, csak a végén szárítok.


A vasalást szerintem hanyagold, és csak alacsonyabb fokon a szárítsd!


Régén nem használtam pakolást és olajat, de szőkítve van a hajam, és már kell.

A ricinus olajat keverd hozzá tojáshoz és mézhez! Táplálóbb lesz a pakolás, és könnyebb kimosni a hajból! :)


"hajmosás után vizesen kifésülöm a hajam"

Vizesen ne fésüld ki, mert töri a hajat.

2019. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

#2


""hajmosás után vizesen kifésülöm a hajam"

Vizesen ne fésüld ki, mert töri a hajat."


Nem vettem észre. De te azt észre vetted, hogy sok fölösleges drága sz..rt szedsz, és teszel a hajadra, ami nem tesz jót neki? Minek annyi minden?


Étkezz vitamindúsan, oszt kész. Nem kell ilyen drága "vitamin", mint Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex , ami gondolom kb ezer vagy több forint, egyszerű A-vitamin is megteszi, plusz olyan ételek, amikben vitaminok vannak:

[link]

Ennyi. Vidd be természetes formában.


Kérdezem, ha elhagyod ezeket a kencéket, akkor ugyanolyan szép a hajad alapállapotban? Kétlem.

Az enyém viszont igen, és a hajam se töredezett. Puha, fényes, selymes.

2019. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as! A as Gesunde Plus Haar Vital Komplex kemény 949 Ft, 60 db kapszula, egyátalán nem drága.


"Kérdezem, ha elhagyod ezeket a kencéket, akkor ugyanolyan szép a hajad alapállapotban? Kétlem."

A kérdés pont arról szólt, hogy mi tegyél, hogy szép legyen a hajad! És mint írtam, ezek nélkül nem lenne szép, mivel szőkítve van! A szőkített hajnak nem elég a sima sampon!

2019. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
OFF: Nem szeretnék állást foglalni a vitaminok kontra termékek vitában, de az nem igaz, hogy vizesen nem szabad fésülni. A göndör hajnál például kifejezetten javasolt, mivel a száraz fésülés roncsolja.
2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a vizes haj fesulese art, hanem hogyha pl. nagyon suru fogazatu fesuvel akarjuk kibontani a vizes hajat. Ritka fogazatuval szabad!
2019. márc. 2. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Hetente 3-szor mosok hajat, 2 havonta járok frissítő vágásra.

Jelenleg hátközépig ér.

A hajápolókból, samponokból nekem márka és árfüggetlen sok minden bevállt, kísérletező típus vagyok.

Jelenleg Avon samponom van (Advance Techniques Reconstruction), ezt konkrétan nagyon szereti a hajam.

Balzsam helyett pakolást használok, most épp a The Body Shop Banános Hajmaszkját.

Emellett 3 állandó termék van még, amiket nem váltogatok:

-Gliss Kur Kifésüléskönnyítő (a fekete a legjobb)

-Revlon Uniq 1 10 az 1-ben Hajápoló Kezelés

-OGX Marokkói Argánolaj Hajolaj


Annak ellenére, hogy hosszú a hajam, a sampon (250ml) és a hajpakolás (240ml) 3-4 hónapig elég, a spray-k 4-5 hónap, az olaj pedig egy teljes évig.


Elégedett vagyok a hajam állapotával jelenleg, nagyrészt a rendszeres vágásnak, kisebb részt az ápolásnak köszönhetően.


Nem vasalom, csak a töveket szárítom, és festve sincs.


Érdemes legalább 3 havonta frissítő vágásra járni akkor is, ha nem látod töredezettnek a hajad.

2019. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Vékonyszálú, egyenes, természetes szőke hajam van. Normál mennyiség.

2019. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csillagdora válasza:

Ami okozhatja, hogy nem nő/hullik a hajad a vas- és cinkhiány. Nekem évek óta nem nő a hajam, de mióta elkezdtem Béres cseppet szedni, elkezdett nőni! Hihetetlen, el sem hittem. Fontos, hogy C-vitaminnal együtt szedd, mert ez segít felszívódni. Vagy ami még jó lehet rá, az a kollagén. Én ugyan még nem próbáltam, de állítólag hatásos. Nemrég ezzel a termékkel szemezgetem, lehet, kipróbálom


[link]

2020. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!