Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek segítségét kérném...

Hölgyek segítségét kérném frizura témában, mevált valaki hosszú hajtól nagyon picire?

Figyelt kérdés
Hosszú hátközépig érő hajam van, szeretném levágatni valami extrém rövidre, de nem merek belevágni! Valaki aki esetleg hasonlót tett, vagy tervez, véleményt szeretnék olvasni, hogy tudjak dönteni!

2019. márc. 5. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajamat vágattam le kb. a fülemig érőre. Tetszett, meg érdekes volt, de hamar meguntam és hiányzott a hosszú. Ráadásul, meglepetésemre, sokkal többet kellett vele foglalkozni, mint a hosszúval. Szóval nagyon vártam, hogy újra hosszú legyen. De nem bántam meg, örülök, hogy kipróbáltam a rövidet is.
2019. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megtettem, de fokozatosan. Először vállig érőre, aztán bubira vágattam. Aztán féloldalt felnyírattam (tudod, ez nagyon divatos volt egy-két éve), aztán az egészet letolattam olyan G.I. Jane fazonra. Ez kb. másfél, két év alatt történt.

Azért is nem akartam hirtelen váltani, mert a férjem biztosan kiakadt volna. Így viszont tetszett neki minden frizurám.

2019. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami extrém röviden gondolkozok, pár milisen!
2019. márc. 5. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
meg fogod bánni,fokozatosan vágasd le
2019. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagány dolog, nekem nagyon bejön. Vállald be.
2019. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én levágattam kétszer is, most megint hosszú. Igazából ha nem tetszik, pár centit hamar nől, azzal meg már elég sokmindent lehet kezdeni. Vannak mindkettőnek előnyei (hajmosás sokkal egyszerűbb), nem lehet előre tudni h neked bejön-e.
2019. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!