Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam 17 évesen?

Mitől hullik a hajam 17 évesen?

Figyelt kérdés
Felül tetőn egy korben kicsit megritkult, meg ugy amugyis szerintem megritkult. Ha mosom, eleg sok jon ha ha meghuzom. Illetve eleg vekonyszalu lett. Mi allhat emogott ebben a korban? Elkezdtem szedni multivitamint, sokat nem er. Gondor amugy. Ja es normalisan taplalkozom, kondizok tehat nem szemetkajat eszem ha ez szamit. Olvastam allitolag a tesztoszteron termeles is allhat mogotte.

2019. márc. 23. 23:27
 1/6 anonim válasza:
42%
Lehetséges, hogy stresszes időszakban vagy...
2019. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam stresszes embernek, megha okom is megvanr a.
2019. márc. 23. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Itt a tavasz, ilyenkor mindenkinek jobban hullik egy kicsit a haja. De okozhatja akár egy gyulladás is a szervezetedben. A fejbőröd is megfázhatott, attól is hullhat. Lehet vitaminhiány is. Ha tényleg látványosan megritkult a hajad, akkor bizony nem ártana egy kivizsgálás.
2019. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

munkatársamnál inzulin-rezisztenciát diagnosztizáltak. neki az egyik tünete az volt, hogy erősen hullott a haja. a diagnózis után nagyon szigorú étrendet kapott. ő nagyon betartja és azóta ismét tök sok haja lett :)


de ezer dolog miatt hullhat a hajad

2019. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tipikus férfias kopaszodásról van szó (fejed búbja, plusz a halántékok), akkor semmit sem lehet vele kezdeni.
2019. márc. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vitaminhiány áll a háttérben
2019. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!