Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú haj is lehet szép?

Vékonyszálú haj is lehet szép?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek a vastagszálú, erős, dús haj az etalon, nekem is az tetszik.

Az enyém vékonyszálú, szőke, az egyedül azt szeretem benne, hogy egyenes, illetve nagyon puha.

(Mondjuk ez utóbbi miatt nem lehet formázni, mert azonnal kidobja a hullámokat magából, mindegy, hogy fonással vagy sütővassal van megcsinálva)


Igyekszem elfogadni magam egészében úgy, ahogy vagyok, törődök a hajammal is (két havonta egészségügyi vágás ill hajpakolást használok), de amikor látom, hogy más lányoknak mennyire extrém dús, vastagszálú haja van, kicsit irigy leszek.


A családban mindenkié vastagszálú, szögegyenes, a húgomnak konkrétan a fenekéig ér, és rengeteg, konytban nem hiszik el, hogy nincs póthaja.

Imádja, szerinte az egyetlen hátránya, hogy nyáron nagyon meleg, illetve hogy egy liter hajpakolás neki maximum 3 hónap (nekem a kis tégely tart 4 hónapig, holott az én hajam is derékig ér).


2019. ápr. 4. 14:09
 1/2 anonim válasza:
Én vékonyszálú hajat szeretnék, szerintem szebb, mint az én vastagszálú hajam.
2019. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is szebb a vékonyszálú, föleg ha dús.
2019. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!