Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim megengedjék hogy levágjam a hajam?

Figyelt kérdés
Most fenékig ér a hajam és kb állig le szererném vágni mert forásznak tanulok de a szülleim nem engedik. Mit tegyek?

2019. ápr. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Magadnak ne vágd le, mert tutira elcseszed. A fodrászok sem vágják maguknak.
2019. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jo akkor elmennék de azt sem engedik
2019. ápr. 8. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj el fodrászhoz az engedélyük nélkül. Basszus, a Te hajad. Mi az, hogy nem engedik meg? Egy fenékig érő haj tutira nem kényelmes.
2019. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy vagy már ahhoz, hogy egyedül el tudj menni fodrászhoz. Nem is értem ehhez minek kell engedély. Fogod magad és levágatod. Kész. Mit fognak csinálni? Vissza ragasztják a fejedre?
2019. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kell levagni most,fonjad be egy darabig ,varj vele,aztan dontsel
2019. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyis fodrásznak tanulsz kérd meg egy ügyesebb kezű csoporttársad, hogy segítsen levágni.


Anyudék kérdezik órai munka volt :D

2019. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Összegumizod a hajad és levágod olyan hosszúra amilyet szeretnél. Nem kell hozzá engedély. Utána csak kiigazíttatod az alját.

2019. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok az történt hogy órán megbeszéltem az egyik osztálytársammal hogy levágja. Összegumiztam majdnem tőbe mert elég sokat szerettem volna vágni és levágtuk. Szerintem elég jó lett a végeredmémy. Erről lett mintázva: [link] (a hátulját egy kicsit fel is gépeltük) köszi az ötleteket
2019. ápr. 9. 17:05
 9/10 anonim válasza:
Na es mit szoltak utanna a szuleid?🤷
2019. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kénytelenek voltak elviselni de azt mondták hogy nem áll rosszul
2019. máj. 7. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!