Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam, vagy...

Levágassam a hajam, vagy hagyjam nőni? Nem tetszik ez a "semmilyen hosszúságú".

Figyelt kérdés

Tinédzser lány vagyok.

Most sem rövid, sem hosszú, és nagyon nem szeretem. Szállós, töredezett a vége, mint egy szénaboglya. Pedig használok rá balzsamot is, nem vasalom, legtöbbször a levegőn szárítom.


Így néz ki:



És valami ilyesmi hosszúságúra gondoltam, mint az első képen a nőnek van:


[link]



Vagy ne vágassam le?

Ha rövidebb lenné, akkor az eltöredezett rész nélkül is ilyen szállós lenne szerintetek? Esetleg valamilyen ápolós dolgot tudtok ajánlani?

Illetve "van frufrum", de a jobb oldalon nagyon szállós, a bal oldalon meg viszonylag normális, csak rövid.... sajnos még 2-3 éve nagyon elrontotta a fodrász, mert nem egyenesre vágta, hanem az egyik oldala rövidebb lett. Ez azóta sem néz ki normálisan.


Vagy ne vágassam le, hanem hagyjam nőni? Szerintetek?


Illetve nyáron be szeretném festetni lilára. Olyanra, mint ami a lila résznél az első vagy a harmadik lánynak van:

[link]



2019. ápr. 19. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
szia, szerintem vágasd, de egy képet én is megnéznék ;)
2019. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Én most vágattam az évek óta derékig erő hajamat, pont olyan mint az első képen a vállig erő lob. Vagyis majdnem pont mert frufru nélkül, de a színe a formája hullámossága, pont olyan. Nagyon szeretem. Egy cseppet sem bántam meg. Már sokkal előbb kellet volna. Szerintem csináltad egy kicsit rövidebbre ennél, úgy jobban megáll a formálya , nem kell mindennap besütni, vagy hullâmosítani, vasalni...

És szerintem tartsd meg a természetes hajszíned.

De attól is függ milyen az arcformàd. Nyugodtan küldhetsz képet. Szerintem tudok segíteni. 33L

2019. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, ha még aktuális. :)
2019. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vágasd le valami csinos rövidre :-) Ami karaktert ad!
2019. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ba mi lett a hajaddal? Vártam hogy küldj képet. Kíváncsi vagyok. 😃
2019. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!