Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsinaljak ha borzaszto...

Mitcsinaljak ha borzaszto szaraz a hajam? Mar hasznaltam ra balzsamot, hajvegapolot meg minden hulyeseget de egyik sem hasznalt. Tudnatok adni valami tippet hogy mit hasznaljak? Lhetoleg olyant amit mar kiprobaltatok es hasznalt is.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyit iszunk meg mit eszünk nem befolyásolja a már kinőtt hajat. Az egyedül azt a hajat befolyásolja, ami holnapra meg holnaputánra, stb fog kinőni. A haj már nem él, az a része él, ami bőr alatt van. Ugyanígy a köröm kinőtt része. Mikor megjelenik a kis vitaminhiányos fehér csíkocska, nem fog eltűnni, ha minden vitamint pótolsz, csak lenő, és az újonnan nőtt köröm lesz szép erős.


Kérdező, nem tudom, használsz-e hővédőt, nekem szőkített hajam van, és szárításhoz használom a Lisap hővédőjét, ez nekem nagyon bejött.

És van a DM-nek egy Baleás hajpakolása göndör hajra (egyenes a hajam), sokkal jobb, mint a Garnier csidicsudi hajpakolásai.

2019. ápr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy minden nap vasalod semmikép nem jó neki, hiába gőzölős, és hiába mondod hogy előtte szárazabb volt. Vasalás után minden haj szebbnek néz ki mert kisimítja a hajszálakat. De ettől még ugyanúgy kiszívod a nedvességet a hajadból, amitől szép és hidratált lenne. Ráadásul ha jól értelmezem szőkített hajad volt amit visszafestettél tehát még a szerkezete is roncsolt. Nem kéne vasalni. Emellett pedig szulfátmentes sampont ajánlok (nekem Manna vált be, kicsit drágább de megéri) és szilikonos balzsamot (ebből a legolcsóbb Baleák is nagyon jók) a szulfátos samponok sajnos száraz hajra borzasztóak, leszedik az összes természetes olajat ami kéne a hajadnak. De ilyen hajat sajnos egy időbe telik mire rendbehozol, és csak úgy fog működni ha semmi hőt nem alkalmazol rá. Ha vasalgatod bármit csinálhatsz vele szénakazal lesz.
2019. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Szóval azt mondod hogy a hajvasalás nem ront semmit, netán még jobb is a hajnak mintha nem tennéd? Mert akkor nagy tévedésben vagy.
2019. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!