Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónap alatt hogyan lehetnék...

1 hónap alatt hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz álmaim koncertje, kb 14 éve erre várok és szeretnék a legjobb formámban lenni.

Valakinek van bevált szépségtrükkje?

Szeretném, ha az arcbőröm feszesebb, simább, hidratáltabb lenne, sajnos sok a mitteszerem és picit hámlik a bőröm az államon.

Egészségtől kicsattanónak szeretnék kinézni, ha ez lehetséges egy hónap alatt.



2019. ápr. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda az étkezésre!Igyál sok vizet,próbáld kerülni az olajos ételeket,nekem ez annó nagyon sokat segített.Illetve tisztitsd és hidratáld az arcodat rendszeresen!
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A sok víz tényleg sokat segít, én a helyedben elkezdenék picit edzeni is hogy kifáradj, kiizzad magad. Nekem ez is sokat segített, lelkileg is feltöltődtem. Egy hónap sok mindenre alkalmas. Használj akár napi rendszerességgel arcradírt, de utána ne felejtsd el bekenni vékonyabb hidratáló arckrémmel. Fontos hogy olyan terméket ne használj az arcodra amire nincs ráírva hogy arcra felvihető.

A kókuszolaj összekeverve aloeverával nagyon szépen fel tudja puhítani a bőrt.

2019. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen koncert lesz? Lehet hülyének nézel, de tényleg érdekel 🙂
2019. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Tokio Hotel koncert lesz..
2019. ápr. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!