Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Mit tegyek az arcommal?

Sos! Mit tegyek az arcommal?

Figyelt kérdés
Egyre jobban hámlik, bármit, amit eddig megpróbáltam ( éjszakai arcmaszk, nappali hidratáló.. ) semmi nem segített. Egyre csúnyább, egyre szárazabb. Próbáltam a hiarulonsavas termékeket, nem vállt be. Már sokszor fáj, ég és feszül.. mit tegyek?

2019. máj. 9. 15:47
 1/8 anonim válasza:
Facebookon sok csoportban tudnának neked tanácsot adni szerintem (leginkább sminkes csoportokra gondolok). Keress fel bőrgyógyászt, vagy kozmetikust.
2019. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Shea vajat próbáltad? Lehet beváll
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Menj orvoshoz vele. Ez alap...
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Shea vajat próbáltad? Lehet beváll
2019. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne tanacsot kérned. Ha annyira durva a helyzet akkor orvos!!
2019. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iszol eleg vizet? Nekem ettol hamlott a borom, mert nem ittam eleget...
2019. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, a belső hidratalas nagyon fontos. Aztán menj el vele orvoshoz mert lehet hogy nagyobb a probléma mint amit meg lehetne oldani sima krémekkel
2019. máj. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Átlagban, napi 2 üveg vizet (nem ízesített, vagy szörp..) iszok meg, ha nem többet.
2019. máj. 10. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!