Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon elvagyok keseredve. Annyira csúnya arcom van hogy azt nem tudom leírni. Régen nagyon sokat nyomkodtam a pattanásaimat, és azóta folyamatosan jönnek ki rajtam a porosságok és hiába kenem be gyogynövényes kenőccsel, semmit nem ér. Kezdem azt hinni hogy soha nem lesz szép bababőröm hanem mindig ilyen ragyás és gyulladt lesz. (Pedig már nem nyomkodom olyan rendszerességgel) Egyszer szépen rendbe jön nem olyan csúnya, utánna meg felvállalhatatlan. Mit csinálhatnék? :(

2019. jan. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én reggel és este sima vízzel mosom az arcom. Ezenkívül 2 naponta fekete iszap szappannal. Ezt pár hónapja csinálom és jelentős változást tapasztaltam az arcomon. Nem csak csökkent a pattanásaim száma, de egyre puhább az arcbőröm is. :)
2019. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy bőrgyógyászt, ha tényleg semmi nem válik be.
2019. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, bőrgyógyász, de azért ne évente járj, hanem rendszeresebben. Reggel és este sima hideg víz, radirozd át az arcod gyakran de ne minden nap. Házi arcradirok is vannak, amik másra is jók pl narancsbirre, ha érdekel írj nyugodtan, csak 16 éves vagyok, de már első osztályos korom óta küzdök én is a pattanasokkal. Egyél egészségesen az fontos, és igyál rengeteg tiszta hideg vizet. Jelenleg ennyi jutott csak eszembe, remélem segítettem valamennyit.
2019. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életmód váltás! Tedd rendbe az étkezésed, mozogj többet. És menj el bőrgyógyászhoz! NE kozmetikushoz, hanem bőrgyógyászhoz!
2019. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!