Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor elhallatszik 400...

Epilátor elhallatszik 400 m-re is, ez komoly?

Figyelt kérdés

Ott is hallották...


Aműgy én a fájdalomtól féltem, de a hangja a legrosszabb, ezért nem is kell...


2019. jún. 18. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
A korábbit használtam, ezért hagytam abba az egész epilálást 4 éve...
2019. jún. 18. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet:(

Annyira irritalo a hangja, rosszabb szerintem egy funyiroval. Emiatt meg tuti mindenki hallja a hazban, hogy mit csinalok, talan meg a szomszedok is...foleg, ha szokasom szerint ezt este 9 utan csinalom:)

Tiszta szivembol utalom, de a gyantazast nem tudom egyedul megcsinalni otthon, tehat nincs mas valasztas...

2019. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És az miért baj, ha hallják? Engem panelban nem zavar, hogy mit gondolnak. Szerintem azt sem tudják, hogy honnan jön a hang. Meg akkor most mindenen aggódjak? Hajszárítás, fogkefe, borotva, miegymás. Azoknak is van hangja. Legalább tudják, hogy igényes vagyok 😁
2019. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy hangos, a hajszárító is hangos, az a durva hogy vettem egy Braun epilátort mert a régi tönkrement, pontosan ugyanaz a modell csak 3-4 évvel későbbi gyártás. HANGOSABB, sőt, tovább megyek, anyám lassan 30 éves Braun epilátoránál IS hangosabb, azt jinné az ember 30 év alatt valaki belegondolt hogy "hm, mi lenne ha egy gép amit a nők szőrtelenítésre használnak ezért nem akarják a világ felé kiáltani hogy "HÉ, SZŐRÖS A LÁBAM/HÓNALJAM/P**ÁM, MOST SZEDEM KI", nem lenne olyan hagos mint egy ütvefúró."
2019. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!