Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combomon rengeteg a szőr,...

A combomon rengeteg a szőr, és erős is. Hogyan tudnám véknyítani, esetleg kicsit ritkítani ott a szőrzetet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, epilátor, ipl, lézer
2019. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Keress fel egy kozmetikust
2019. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha fiú vagy akkor hagyd úgy ahogy van. Ha csaj akkor meg amit az előző írt
2019. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Gyanta, epilátor fájdalmas, főleg első pár alkalommal, meg hangulatfüggő is, vagy nem tudom... Ritkítani, vékonyítani nem nagyon fog, csak hosszú idő után. Növeli az esélyét a csúnya szőrbenövésekre is, így bőrradír, krém ajánlott.

IPL, ami igazából tök jó, csak nem feltétlen ritkításra, mivel ha csak néhány alkalmat is csinálsz, akkor inkább foltos lesz, mint ritkább. (de tulajdonkép ritkább :D )

Ami látszatra ritkít, ha fogsz egy hajnyírógépet, vagy testszőrvágot és visszább vágod. Ha túl rövidre csinálod: látszik, kissé tüsis lesz. Erősödni jobban nem fog tőle, ahogy a borotvától sem, annyi hogy nem bőr felett vágja el.

Szőrtelenő krémmel lehetne esetleg ügyeskedni, de hasonló hatás a borotvához, csak nem olyan egyenesen vágja le. De ez megintcsak nem ritkít.

Ha fiú vagy és nem akarsz sima lábat, akkor télen (mikor nem látják) lehet ügyeskedni gyantával és epilátorral, de annyi idő alatt túl nagy eredményre ne számíts. Egyéb esetben el lehet gondolkozni egy IPL gépen. Ha fontos, hogy szőrös maradjon valamilyen szinten, akkor a trimmelés az egyedüli megoldás. Még annyi, hogy ha mondjuk legyantázod, vagy epilálod, akkor az sem olyan tartós, viszonylag hamar elkezd visszanőni, de amíg visszanő eredeti formájába az kicsivel több idő. Tehát valamennyi ideig a rikítás látszana fennáll.

Még, ami szóba jöhet az a szőkítés. Látszólag hatékony, kevesebbnek tűnik majd. Főleg, ha fehér a bőröd.


Több megoldást nem tudok, hátha másnak támad jobb ötlete :)

2019. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Ugyanolyan szőrös a combom is, mint a lábszáram. Borotválom végig az egészet. L.
2019. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Nem, nekem végképp egy olyan megoldás kéne amitől nem csak véknyabbnak látszana, hanem az is lenne.
2019. jún. 30. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben ipl
2019. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az véknyítsa, amikor visszanő?
2019. jún. 30. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólók nem írták, de érdemes azt is meggondolni, ha túl sok vagy túl erős a szőrzet, akkor annak mi az oka. Lehet pusztán genetika, de lehet túlzott férfi hormon is.
2019. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Toth Lajos Csaba válasza:
Opilca szőr eltávolító krém ! Pár használat után csökkennek a szőrök gyökerei.
2019. júl. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!