Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyám engedélyem nélkül...

Anyám engedélyem nélkül levágta a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

A fodrász ahova menni szoktam nincs itthol, ezért megkértem anyámat hogy a végéből vágjon 1-2 centit. Hosszú hajam volt, derékig érő. Ő 1-2 centi helyett levágta állig érőre, a tudtom nélkül.

Normális az ilyen anya? Azzal magyarázta hogy nekem a rövid haj áll jól meg meleg van...


Mit tegyek amivel gyorsítani tudnám a hajam növekedését? Kétségbe vagyok esve, rosszul áll ez a rövid haj...



2019. jún. 30. 22:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hasonló, csak nincs ilyen szépen levágva.


Szerintetek vállalják be egy nagyon rövidet?

2019. júl. 4. 13:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... Ezzel nem tudsz mit kezdeni, nem tudod beállítani és mire megnő az sok idő. Én a helyedben egy ilyet vágatnék: [link] ezt lehet formázni állítgatni stb.
2019. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is miért ne válalnál be egy rövid hátul jol felnyirt hajat ha már ez történt itt az alkalom nem vesztel semit lehet hogy meg is szereted ha meg nem úgyis meg nő
2019. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elég gáz, de járhattál volna rosszabbul is, ha mondjuk fiúsra megnyír.
2019. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!