Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor káros a szolárium...

Most akkor káros a szolárium vagy nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallok tapasztalatokat, mindenhonnan mást. Voltunk nyaralni, kentem magam naptejjel és napolajjal, tök jó színem lett és le sem égtem, gyakorlatilag fájdalommentesen lettem barnább.

Emiatt jutott eszembe, hogy néha eljárnék szoliba, mert jobban nézek ki enyhén barna bőrrel, mint fehéren. Kérdés, hogy mennyire káros? Valaki szerint rosszabb, mint a dohányzás, más szerint a mai szoláriumok már közel sem olyan károsak mint régen.

Mi az igazság?


Illetve, mintegy alternatív megoldás, mi a helyzet az önbarnító krémekkel, testápolókkal, spray-kel? Lehet velük szép eredményt elérni?

22/F



2019. júl. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Angliában be akarják tiltani.
2019. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem túl biztató...

És mi a helyzet az önbarnító napozás/szolizás nélkül működő termékekkel? Jól működnek? Károsak lehetnek azok is?

2019. júl. 10. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Káros.


Csak egy példa:Ismertem egy lányt,aki 15 évesen szolizni kezdett.Most 17 és úgy néz ki, mint valami 80 éves.Nagyon brutális ráncai lettek tőle (a szoli is öregíti a bőrt),az arca is ronda lett,pedig szép lány volt.Ő különböző barnító termékeket is használt és rengeteget járt szoláriumba.


Nem azt mondom,hogy ördögtől való dolog,csak tartani kell a mértéket.

2019. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom, hogy 15 évesen kezdtem szolizni, és 24 évesen melanomat operáltak a lábamról, elhiszed nekem?

... pedig igaz. Én millió ilyen sztorit hallottam, de nem érdekelt. Szoliztam mint a hülye, minden héten 1x 9percet.

Nem 100 szazalekig ettől lrtt, de marha nagy lerúgást adott a betegségem kialakulásának. Szerintem inkább ne szolizz.

2019. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!