Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb epilátor? A mai...

Legjobb epilátor? A mai készülékek jobbak, mint a 15 évvel ezelőttiek?

Figyelt kérdés

Gimis koromban kaptam ajándékba egy Philips epilátort, azóta is azt használom, 15 éve. Semmi baja, de nem tudom, a mai készülékek hatékonyabbak-e? Az a bajom, hogy egy területen legalább 5-ször végig kell mennem, hogy minden szőrszál eltűnjön, és mindig marad ott néhány, ami aztán csak bosszant. A mostaniak profibbak? Kiszednek minden apró szálat? Az enyémnek fém a csipesztartó része meg a csipeszek is. A műanyag nem rosszabb?

Aki szerint a mai gépek jobbak, írna màrkát?

Köszönöm! 😊



2019. júl. 19. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

En a SensoSmart Silk- épil 9- et hasznalom. Ugy tudom hogy ez a mai legmaodernebb ami kaphato. Ugy gondolom hogy mindenkeppen van kulonbseg a regi es a korszeru technologia kozott, mar csak abban is hogy ennek a kialakitasa miatt nem faj annyira az epillalas, illetve 5x sem kell vegigmennem egy teruleten, szepen le szokta szedni, de elofordul hogy 2-3x atmegyek egy teruleten a tokeletes simasag erdekeben. Valamint a benott szalakat ez sem tudja kiszedni. Ez nem egy olcso keszulek de nekem megerte. Szerintem ha nincs a tieddel nagy problemad hasznald meg azt, ameddig ugy nemdontesz hogy beruhazol egy ehhez hasonlora, merlegeld hogy mennyire fontos, vagy megteszi az is a hatasat tobbe kavesbe

2019. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 15 évet bírt ki a régi sárga Braun epilátorom. Én maradtam a márkánál, úgyhogy Braun Silk Epil 1170-et használok. Régebben vettem egy Roventát, de az nem jött be.
2019. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobb az új. Kevésbé fáj, talán a csipeszek miatt, ez kerámia. Philips. A korábbi Braun volt, fémcsipeszes. Előtte is Braun volt, de az a nagyon régi, picifejű, kevés csipesszel. Nekem minél újabb, annál kevésbé fáj.
2019. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 23. 13:37
 5/6 qborka ***** válasza:

Az én Philipsem 1999.12.30-án vagy 31-én került a birtokomba. 2014 volt talán, amikor a vezetéke megadta magát. Ez még Made in Austria termék volt.

2014-ben megvettem ugyanezt a típust,viszont Made in Serbia, 3 használat után már akadozott az áramellátás, visszavittem, pénzt visszakaptam.

Vettem egy Rowentát, oéyan 10.000 huf körül, másnap visszavittem, annyira kis szerencsétlen volt.

Jofogas.hu-n vettem 500 forintért egy adaptert a régi Philipsemhez.

Ha egyszer majd megadja magát a lassan 20 éves, de hibátlanul működő kis gépem, gyantáztatni fogok.

Nem bízok abban, hogy ha vennék 30.000 forintért egy új epilátort, kitart mellettem 20 évig. Mert 10.000 hufért nem találtam normálisat, feltételezem 30.000 huf körül már használhatót lehet kapni, ami pár évet kibír.

2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is pont ettől félek :/ :D
2019. aug. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!