Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya az eoer testalkat?

Nagyon csúnya az eoer testalkat?

Figyelt kérdés

Eper testalkat másnéven fordított háromszög... nagyon zavar hogy a vállam szélesebb mint a csípőm, nagyon fiúsan nézek ki, szinte semmi nem áll jól rajtam. A derekam se sokkal kissebb mint a csípőm, ez a legkevésbé nőies testalkat... szerintetek van esély arra hogy nőiesedjek legalább egy kicsit? (16 éves vagyok)


Tudom, hülye kérdés de hiába próbálom kikerülni a modelleket, mindenhol a homokóra testalkatot mutogatják. Sose érdekelt a téme de már nagyon zavar:(



2019. júl. 28. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Képzeld, a modellek nagy százaléka NEM homokóra alkatú!

Eleve elutasítják a nagyobb idomú, lefogyva is gömbölyű, vastagabb combú lányokat, ami a klasszikus homokóra alkat sajátossága.

A többségük mind oszlop, ugyanis széles, fiús válluk van, és ahhoz képest az összes testrészük jóval vékonyabb, és nyúlánk alkatuk van, ami a klasszikus homokórára szintén nem jellemző. Az az 1-1 homokóraként azonosítható be, azok is a váza alcsoportba tartoznak, azaz ők az oszlop és a homokóra keveréke.

Én klasszikus homokóra vagyok, - és teljes mértékben állíthatom, hogy az ilyen alkatú lányoknak a mostani divat szerint jóval kevesebb babér terem, mert mindenhol a nyakigláb, maszkulinabb, tinilány alkatú csajokat favorizálják. Ezt értem az öltözködésre, azokra a ruhákra, amik az idomosabb alkatoknak tiltottak, ők pedig bármikor felvehetik.

Szóval: ne addódj, Kislány! Hidd el, minden jel arra mutat, hogy nem fogod örökké így gondolni ezt.

2019. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogy szerintem egyáltalán nem csúnya, és nem is ettől függ a szépség. A modellek nagyon nagy része egyáltalán nem homokóra alkatú(én az vagyok). Egyébként ha téged mégis nagyon zavar ez esetleg az öltözködéssel kompenzálhatsz. Vagy egy szép sminkkel vagy hajjal elvonhatod onnan a figyelmet.
2019. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*hát
2019. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csúnya. 185cm vagyok, nekem is ilyen alkatom van, széles a vállam, engem nem zavar mert ezen nem lehet változtatni, és van olyan ami jól áll. Szerintem ezen ne aggódj, engem jobban zavar hogy ilyen magas vagyok majdnem 20 évesen😃 Ne akarj másokra hasonlítani, kovácsolj önbizalmat és fogadd el magad ahogy vagy🙂
2019. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2019. júl. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!