Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Pandora...

Kinek mi a véleménye a Pandora karkötőkről? Ha valakinek láttok a kezén ilyet sok charmmal elítélitek ( pl. hülyeség ennyit kiadni érte )? Fiúk lányok válasza is érdekel 18L

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Kezd olyan lenni számomra, mint a Tiffan&Co. Túlértékelt.

Néztem egy karkötőt, kb 27e Ft volt. Na most, ilyen vékonyka ékszerért én nem fizetnék ennyit. Ha pénzt adok valamiért, abban legyen anyag. (Nem vagyok cigány és nem is az olyanokra gondolok)


De te tudod.

2019. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ

Nekem már van, és jó pár charm van rajta.

Csak érdekel, hogy mások erről mit gondolnak ( akkor is lenne ha másoknak nem tetszene).

2019. aug. 2. 12:35
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van,én a 18.születésnapomra kaptam és minden nagyobb fordulópontra kaptam/vettem charmot rá.Számomra jó emlék,és emellett szép is.
2019. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, de én sosem engedhetném meg magamnak :(
2019. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
szerintem gyönyörűek, és aki azt mondja ő a minőségre megy, nem vesz Pandorát az nem tudja miről beszél. Kézzel készített, egyedi, különleges charmok és komoly munka van a termékek mögött. Nem egy tömegcikk. Nekem perec van, 18. szülinapomra kaptam, majd sorba karácsonyra, ballagásra egy-egy charmot rá. Így szépen össze lehet gyűjteni, meg nem is kell 30ezerért venni rá cuccokat, már 5ezerért is szépeket lehet venni.
2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 qborka ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek, de képtelen vagyok tárgyakért sok pénzt kiadni.

Illetve gyakran lusta vagyok kiegészítőket felvenni, pedig rengeteg van.

2019. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én pasi vagyok... Az a helyzet, hogy a páromnak sose tudtam mit venni, hisz amit szeretne azt megveszi magának, élmény ajándékokra meg nem mindig van idő. Így lett 5éve a pandora... Minden eseményre veszek egy odaillő charmot, ez lett a mi kis rituálénk. Nem mindig hordja, csak, ha valami olyan esemény van. Persze nem ér annyit amennyibe kerül, de ezt kb mindenre el lehet mondani
2019. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rettentő giccses és túlárazott. De ettől még nem ítélem el/nézem hülyének, akin ilyet látok, az ő dolga hogy mit vesz fel/mire költ.
2019. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Eddig nem tudtam, hogy mi az a pandora, rákeresés alapján elég ócskának tűnik.
2019. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van és nagyon szeretem. Ballagásomra kaptam ajándékba, de akár a saját pénzemből is megettem volna, mert nagyon szépek.

Ha valakin látok, akkor magamban gyönyörködök benne. :D

2019. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!