Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Pandora...

Kinek mi a véleménye a Pandora karkötőkről? Ha valakinek láttok a kezén ilyet sok charmmal elítélitek ( pl. hülyeség ennyit kiadni érte )? Fiúk lányok válasza is érdekel 18L

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvettem, bocsi kimaradt a v betű. XD
2019. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egy az egybe lehúzós. Mer ugye veszel eggyet, kell másik tíz. Elég sok ezüst ékszerem van, szerintem kb 3-4 charm ára lenne reális az egész karkötőért.


Minden karácsonyra nem kapnék ilyet, mert egyrészt nem akarok egész évben karácsonyfát hordani másrészt egy idő után olyan mint a férfiaknak a zokni/nyakkendő, elég fantáziátlan.


Maga ez a toldott-foldott koncepció tetszene, ha olcsó és bohókás lenne. De ennyi pénzért már igazán illene olyat, amit fel lehet venni színházba és értékálló is

2019. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna, egy 16 éves karján biztos jó, de egy idősebb hölgyön nem tudom elképzelni.Ilyenre nem költök ennyit, mostmár nem is szeretem a karkötőket(félek, hogy elakad, vagy elveszítem), inkább fülbevalókat veszek.

Szerintem pénzkidobás.

Azért, hogy alkalmanként egyszer-kétszer felvedd annak nincs semmi értelme.

2019. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először megnéztem az árát, majdnem padlót fogtam...vannak drága ékszereim, de azok (szerintem) jól is néznek ki, ennek meg számomra iszonyat gagyi bizsu hatása van és tömegcucc is. Plusz mindig a volt gimis osztálytársamat juttatja eszembe, aki ott hencegett ezekkel e csüngős izékkel, hogy jajj, megint kapott egyet, mert a “régit már megunta”. De közben előadta, hogy milyen szegények és nem futja rá, hogy kb havi egyszer eljöjjön velünk moziba vagy kávézni 😂

Egyébként körülnéztem a weblapjukon is, de számomra szörnyű a kínálat. Giccses, csicsás nyakláncok, gyűrűk, karkötők mindenhol, alig találtam egy-két egyszerűbb darabot, amire tényleg azt tudnám mondani, hogy tetszik és tényleg bárkinek bármihez felvehető (mert ezzel hirdetik magukat). Egy bazinagy rózsaszín szívecskés gyűrűcske vagy ezek a csüngős karkötők pl igen hülyén mutatnának rajtam mondjuk ötvenes cégvezetőként, de már most se érezném, hogy illene hozzám, pedig még csak 20 vagyok. Sztem ez tipik tinimárka, max 25 éves korig tudom elképzelni és a többséget egyáltalán nem nevezném elegánsnak.

Ettől függetlenül akinek tetszik, annak egészségére. Elítélni meg nem fogom (a fent említett osztálytársnál sem az anyagi helyzetre voltam irigy, arra nem volt okom, az zavart, hogy kamuzott), mindenki arra költse a pénzét, amire akarja. Inkább ezt vegyen, mint ~20-30K értékben cigit, piát, kábszit, egyéb káros dolgokat.

2019. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem is igazán tetszik, mert bár közelről lehet, hogy minden charm másmilyen meg mittudomén, de távolról csak annyit lehet látni, hogy na még egy ember a bogyós karkötőjével. :D Nekem esztétikailag nem ezek a fajta karkötők tetszenek eleve, tehát ezzel nem tudott megvenni, de baromira túl is van árazva.

És sajna (vagy nem? kinek mi) nagyon tucattermék lett.

2019. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám képest kegyetlen giccses ès cukcsi az összes charm, egyáltalán nem tetszenek. Egyébként se szeretem a karkötőket, idegesítenek, nincs is egy sem. Na meg szeretek sok gyűrűt hordani, nem kell amellé még egy csillogó cucc a kezemre.

De ha valaki másnak tetszik, és erre akarja költeni a pénzét, tőlem aztán...elítélni nem fogom, legfeljebb nem tetszik a karkötője. Hát aztán, nem azért hordja hogy nekem tetsszen.

2019. nov. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem tömegcucc, mert az. Már minden 10. nőn ilyet látok. Mindenkinek joga van azt viselni, ami neki tetszik, attól hogy én és egy barátnőm nem látjuk, mi a jó benne (szerintünk túlárazott, ahhoz képest nem annyira mutatós, de nagyon jó a marketingje véleményünk szerint), te még hordd és szeresd nyugodtan. 25 N
2020. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem van, de én charmok nélkül hordom, nekem olyan “gyerekes” mikor tele van mindennel.:D
2021. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!