Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elítélitek, ha egy nő (lány)...

Elítélitek, ha egy nő (lány) kihasználja a szépségét?

Figyelt kérdés

Megvan a magamhoz való eszem, de sokszor úgy tűnik, egyszerűbb ilyesfajta módszerekhez folyamodnom. Sajnos az ismertségi körömben lévő legtöbb férfi igenis a farkával gondolkodik, a buszsofőr, pincér, stb stb szintén. Nem szeretek általánosítani, de ez van.

Sokkal többet a miniszoknyám magassarkúval, mint mondjuk a kitűnő érettségim.

Csajok, ti is ezt tapasztaljátok, mint én? Fiúk, ti is ilyenek vagytok, vagy csak felénk taplók az emberek?

Elítélitek ezt, vagy elfogadjátok?


2010. szept. 11. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
többet ér, bocsi
2010. szept. 11. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ebből nem derült ki, hogy mennyire is használsz ki ilyen módon másokat, viszont azok, kik csak a farkukkal gondolkodnak meg is érdemlik. :D 18/F
2010. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sohasem durván, nem feküdtem le tanárral sem, vagy ilyesmi.
2010. szept. 11. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem, de vigyázz, hogy ez a szokás ne hatalmasodjon el rajtad. 18/F
2010. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én minden további nélkül használom, ha kell. Nem jogosulatlan előnyökre, de például tudom, hogy ha jól nézek ki egy állásinterjún (persze az ízlés határain belül), sokkal nagyobb az esélyem. Vagy például étteremben, meg bárhol, ahol mással kell kommunikálnom, pozitívabban viszonyulnak hozzám.

Olyat még soha nem tettem, hogy lefeküdtem valakivel, de arra már volt példa fiatalabb koromban, hogy bulizni voltam és nem nagyon volt pénzem és hagytam, hogy olyan srác meghívjon egy italra, akivel tudtam, hogy úgysem lesz semmi. Erre pont nem vagyok különösebben büszke, bár nem is tartom annyira elítélendő dolognak.


Sőt magamon is észrevettem, hogy másképp kommunikálok egy szép emberrel, mint egy olyannal, akire rossz ránézni. Szerintem ez valahol belénk van kódolva, lehet tiltakozni a dolog ellen, de akkor is így van.

2010. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosítanék a kérdéseden: használd ki a szépségedet, de az ésszerűség határain belül. Tehát élj, de ne visszaélj vele. Az első benyomást mindenkiben a külső, a megjelenés kelti. A belső értékek később derülnek ki.

És ahogy előttem írták, ha a pasi csak a hímtagjával gondolkodik, meg is érdemli. Legfőképp a pofáraesést.

2010. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!