Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elitélitek azokat akik nem a...

Elitélitek azokat akik nem a vékony "kategóriába" tartoznak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen jogon ítélkezhetnénk egy másik ember felett? Amíg nem ismered azt, hogy mi áll a háttérben nem szabad ítélkezni, hülye szó ez. A vékony sem jobb a kövérnél. Egészséges, "normális" testalkatra kell törekedni. Mindenkinek megvan a maga gondja, foglalkozzunk a sajátunkkal. azzal ha valakit megítélsz ez alapján esetleg tévesen az kinek jó?
2010. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok vékony. A suliban rengeteget kaptam az alakom miatt. Igaz hogy senkit se kéne elítélni első látásra de a legtöbb ember mégis megteszi. 14/L
2010. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

El.Nem vagyok vékony,kapom a megjegyzéseket,kritikákat..ami nagyon fáj,de ez van.Van aki elfogad olyannak amilyen vagyok.Próbálok változtatni az alakom,majd csak lesz valami.De egyértelműen hátrány ha valaki fölös kilókkal küzd (nem 1-2 kilóra gondolok)

18/L

2010. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, ha az alkatához megfelelően, csinosan öltözködik. De azt nagyon elítélem, ha egy 120 kg-os lány felveszi az S-es méretű tapadós felsőt a cicanacival és a magassarkú szandival. Az nagyon visszataszító.
2010. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem fehérje allergiám van, ezért vagyok 75 kiló, nem szeretem azokat az embereket akik elítélnek valakit úgy, hogy nem néznek mögé. mondjuk nem kaptam még beszólást, barátom imád, és igenis lehet valaki szexi 40-es mérettel is! :)
2010. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
még egy kisebbségi komplexusban szenvedő túlsúlyos..Ha ennyire zavar a túlsúlyod, miért nem sportolsz?
2010. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engem nemzavar az egyik legjobb barátnőm is az és nagyon szeretem csak most kintvan németben...

meg másik suliba kerülünk el ...:)

szal én nem ítélem el

2010. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem, de ha úgy gondolják igazán tehetnének magukért, mert aki csak eszik megállás nélkül és nem sportol csak nyavalyog hogy túlsúlyos...

persze vannak olyan emberek akiknek hormonális problémái vannak és őket nem ítélem el, mert nem tehetnek róla

amúgy én is undorítónak találom a cicanacit vagy a csőnacit olyan lányokon akiken van nem kis felesleg, és van elég

szépen is fel lehet öltözni:)

2010. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Inkább azt furcsállom, hogy bele sem gondolnak mi vár rájuk a jövőben. Aki már csaknem 100kg és azt mondja, hogy jól érzi magát így, az hazudik (lehet még önmagának is), és olyan betegségek kialakulását kockáztatja, mint a cukorbetegség (a legjobb barátnőm megvakult tőle, és a veséje is leállt), az érelmeszesedés, trombózis, és ugye nagyobb esélye van a szívinfarktusnak is, tehát önmagát sodorja veszélybe. (A hormonális és más problémával küszködök a dagadtak elenyésző részét képezik)

A telt lányok, és a nőies alakú lányok más kategória, ők örüljenek, hogy homokóra alakjuk van.

2010. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el egyáltalán, de nem is érdekel!
2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!