Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és Férfiak! Egy gondolat...

Fiúk és Férfiak! Egy gondolat bánt engemet. Szerintetek szép ha egy lanyon/nőn van piercing? Szerintetek szép? Mi az ami tetszik és mi az ami nem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arc piercingre.Orr,ajak,szemöldök,microdermal,medúza,septum akármi.Ki az ami már sok?Csajok véleményét is várom.Lécci kort írjatok :)))

2019. aug. 22. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem tetszenek, a legtöbb embernek nem is áll jól akiket láttam a tetoválásokat viszont imádom minden mennyiségben de ez nem volt kérdés
2019. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy Lanyom/Non jol is tudd kinezni, de egy Fiun/Ferfin borzaszto


Bar szerintem arcon nem nagyon nezz ki jol de kinek mi


Ha piercing akkor mar inkabb koldok

2019. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy diszkrét orr PC-vel semmi baj nincs, de nekem a monroe és ha vki agyon szurkaltatja magát már taszító.
2019. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Proliság.
2019. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Én még nem találkoztam olyannal, hogy tetszett volna valakin. Inkább csak rondít az arcon szerintem.
2019. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem lehet szép. Vannak, akiknek jól állhat és vannak, akiknek nem áll jól semmi sem. Nem mindegyik piercing illik mindenkinek. Függ, hogy milyen az adott felület, az arc íve, formája, orrméret és forma, szájkörnyéke, formája, íve, mosolyvonalak, stb.

Tehát van, akinek jól áll, akár sok is, mert passzol hozzá, míg van, akinek egyik sem állna jól. Persze vannak, akik úgy viselik, hogy nem áll jól nekik és vannak, akik úgy, hogy nagyon jól áll nekik.

Persze vannak rejtett piercingek, amik nem látszanak, csak ha meztelen vagy. Teszem azt mellbimbó, intim.

Szóval egyénfüggő.

2019. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :) Mostanában foglalkoztat ez a kérdés,hogy ki hogy látja.Milyen ha szembe jön egy PC-s emberke.Ha túl sok nekem sem tetszik de elfogadom mert ez az ő döntése volt ha ő úgy érző jól magát hát legyen.

Én 18 évesen csináltattam az első ajak piercingemet a bal oldalon van s nekem tetszik ahogy a környezetemnek is olyan mint egy kis élszer.Elmondásuk szerint illik.Van a nyelvekben.És tavaly Londonban "véletlenül" betévedtem egy piercingeshez ugy döntöttem mivel egyszer élünk legyen egy kicsi diszkrét orr rakirák ami a jobb oldalon van.Nagyon ügyeltem rá,hogy paszoljon nem szerettem volna idétlenül kinézni.Gondoltam ennyi volt..majd ha megöregszem kiszedem na deee láttam egy klippet abban volt egy csaj akire rákerestem és bumm..beütött a ménykőőő olyan piercinget akartam amilyen neki van ugy gondoltam illene nekem is.Másnap elmentem időpontért harmadnap megcsinálták és láss csodát marhajó lett pedig nagy esely volt rá,hogy besem gyógyul vagy kiszakad mert ez a terület olyan a jobb szemöldököm felett van nemis tudom van e az efélének megnevezése.Ha valakit érdekel a LittleBig énelesnőjéről beszélek.

Összegezve nekem bejön,család,barátok,kollégák szerint nagyon illenek az arcomhoz egyetlen egy baratn aki avval viccelődik,hogyegdobál mágnessal hátha rajtam marad :D de öt így szeretjük.

A kérdésem lényegében azért került fel mert érdekelt,hogy számomra idegen emberek mit gondolhatnak rólam ha szembejövök az utcán el ítélnek e,hogy ez már extrémnek számít e?

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat,szép napot :))

2019. aug. 23. 09:30
 8/14 A kérdező kommentje:
*Bocsi a sok hibáért nekem még túl korán van*
2019. aug. 23. 09:32
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik.
2019. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem senki se lesz szép valamilyen piercinggel, mert a piercing nem is arra van h szebb legyél tőle, csak egy extra kiegészítő. De rondább lehet valaki vele, az biztos.

Mindenesetre nálam senki se nyer bónuszt egy piercenggel, de nem is fog zavarni.

19f

2019. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!