Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és Férfiak! Egy gondolat...

Fiúk és Férfiak! Egy gondolat bánt engemet. Szerintetek szép ha egy lanyon/nőn van piercing? Szerintetek szép? Mi az ami tetszik és mi az ami nem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arc piercingre.Orr,ajak,szemöldök,microdermal,medúza,septum akármi.Ki az ami már sok?Csajok véleményét is várom.Lécci kort írjatok :)))

2019. aug. 22. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tud szexi lenni bárhol is van , a tetkó viszont mostanában a combon tetszik és ezzel kombinálva egy jó piercing az nagyon izgató.


F/41

2019. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
91%
Én imádom a piercingeket minden mennyiségben. Ebben mondjuk közrejátszik az is hogy eleg sok haverom van akiknek tele van az arcuk pc-kkel. Nekem egyenlőre egy septumom van és a fülemben pár pc de már el vannak tervezve a következők. És ugyan ez vonatkozik a tetoválásokra is. 18/L
2019. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.A jobb alkarom kivan tetoválva,már a kézfejem is ki lenne ha nem törte volna el a tetováló srác a kezét :)) de még sok tervem van.

Szerintem is tud nagyon nőies lenni a piercing és a tetoválás.

2019. aug. 28. 17:05
 14/14 anonim válasza:
54%

Szerintem ez szokás kérdése.

Egy fülpiercing - értsd: fülbevaló - még az öreg nyanyákat se háborítja fel. Ugyanígy egy aranykarika az orrban is elmegy egy medvelánynál.


A többit még szokni kell :)

Legjobb az intim piercing, mert jóformán csak a tulajdonosa látja.

De visszagondolva a tetkókutatásomra, az igazság az, hogy igen sok múlik a kivitelezés művészi színvonalán és az összhanggal a viselővel.

Arra is gondolni kell, hogy a piercing nem öregszik, szemben a viselőjével.

2022. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!