Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szebb mindenki szerint...

Miért szebb mindenki szerint mondjuk egy 70 és egy 50 kilós nő közül mindig a vékonyabb? Miért csak az olyan gilisztaknak van férjük? Miért orajuk mondják h szépek mikor az igazi nőknek sokkal szebb az arcuk? Az bezzeg nem számít?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 21:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%

Mindneki szép csak másnak !!

Voltak 80kgsan is jelentkezők és 58kg san is csak épp más pasik :)

Ne add fel van akinek ez tetszik van akinek az!!

2019. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyél még.
2019. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ez most nem rólam szól, köszönöm mindenki rosszindulatú válaszát. 60 kilós lány vagyok, anorexiából épülgetek még. Hihetetlen, hogy mindenki egyből hogy rákapott a dologra, pedig közöm sincs ehhez. Nagyon szánalmasnak tartalak mindny
2019. szept. 13. 17:47
 14/31 A kérdező kommentje:
Ájatokat
2019. szept. 13. 17:47
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Mi vagyunk szánalmasak? Ki gilisztázta le az 50 kg-s nőket? Ki írt ki eleve rosszindulatú kérdést úgy beállítva, hogy a 70 kg-s elhízott az isten, az 50 kg-s a rossz? Hisz te írtad, hogy "mikor az igazi nőknek sokkal szebb az arcuk" ezzel is utalva arra, hogy véleményed szerint egy elhízott 70 kg-s az igazi nő, miközben a többség szerint az elhízottság az igénytelenséghez tartozik.

És mivel nem az egóddal értettünk egyet, ezért máris támadásba lendülsz, hisz köztudott, hogy legjobb védekezés a támadás.


Gondolom az anorexiából segítség útján sikerült kilábalnod, de még mindig járj pszichológushoz, mert a kérdésed is arra utal, hogy lelkiekben még mindig a béka s..gge alatt vagy.

2019. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
jav.: sikerül kilábalnod
2019. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Te kiírtál egy kérdést, amiben a súlya alapján gilisztának neveztél embereket, de mindenki más a szánalmas. Nagyon ügyes vagy, gratulálunk a szánalmasságodhoz és rosszindulatú fröcsögésedhez, szép munka, további kellemes utálkozást.
2019. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát bakker 52kg vagyok és mindent lehet rám mondani csak azt nem, hogy giliszta. Bőven van rajtam fogni való
2019. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Anorexiából gyógyulok, 43 kiló vagyok. Van férjem de nem a súlyom miatt szeret, nem ezért vett feleségül, a súlyomnak abszolút semmi köze nem volt hozzá... sőt, szerintem jobban tetszenék neki, ha felszednék pár kilót, de nem olyan könnyű hízni, mert ha sokat eszek sajnos kijön belőlem, tönkretettem a gyomromat... A kérdésed nagyon bántó. Én soha senkit nem gilisztáznék csak azért, mert vékony. És amikor vékonyabb voltam a betegségem miatt nekem borzasztó rosszul esett, ha bárki azt mondta, hogy csontváz, deszka, cipzár... Már csak ezért sem mondanék ilyet senkire, mert tudom, hogy milyen rossz érzés. Te nem!? Egy anorexiás, aki maga is volt vékony hogy ítélkezhet és mondhat ilyesmit!? Egyébként is bárki, bármi miatt lehet vékony... egy ismerősömet megműtötték mert cisztája volt és rengeteget fogyott a kórházban. Szerinted bántást érdemel egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehet? Szerinted milyen érzés lenne neki, ha látná a kérdésedet?

De egy olyan embernek is, aki alapból vékony alkat és hiába eszik nehezen tud csak hízni és ha nem figyel oda akkor lefogy megint? Ők bántást érdemelnek?

Kérlek gondold át, mielőtt ilyen dolgokat írsz ki kérdésként, mert nagyon bántó ez mindenkinek, akit a soványsága miatt testszégyenítenek. Ugyanolyan bántó, mintha egy duci nőt ledisznóznak vagy lebálnáznak. Én teljesen megértem, ha valaki nehezen hízik/fogy/izmosodik, és nem is mindig az ember kinézete a legfőbb prioritás (hanem az egészsége, családja, munkája), sosem lehet tudni, hogy egy testalkat mögött mi van. (pajzsmirigybetegség, hormonzavar, antipszichotikumok szedése, érzelmi evés, anorexia, műtét, kemoterápia, akármi amitől meghízik/kórosan lefogy...)

2019. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Szállj már le rólam te faszzzfejj
2019. szept. 14. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!