Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szebb mindenki szerint...

Miért szebb mindenki szerint mondjuk egy 70 és egy 50 kilós nő közül mindig a vékonyabb? Miért csak az olyan gilisztaknak van férjük? Miért orajuk mondják h szépek mikor az igazi nőknek sokkal szebb az arcuk? Az bezzeg nem számít?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 21:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Anorexiás lánnyal ismerkednék.
2019. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az számít a szépségben, hogy hány kiló vagy :D
2019. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%
#22: akkor 150 kilós ember is lehet szép?
2019. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%
Minden pasinak vékony nő kell, az se baj ha kihányja a romantikus vacsorát. Ha nem vagy vékony, akkor hiába vagy szép, okos, jó az ágyban.. tehetsz akármit, semmi értelme nem lesz. "Gilisztákat" nézegetnek azok is, akik állítólag a duci lányokat szeretik. Nem akarlak elkeseríteni, de ez az igazság.
2019. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%

Nekem egész életemben mindig akadnak olyanok, akik megmagyarázták, hogy túl sovány vagyok, egyek többet, és biztosan azért van, mert...bla, bla, bla.

Nem vették észre, hogy alkatilag vagyok ilyen, gyerekkorom óta. Már megszokhatták volna. :)


Szerintem jó, hogy az emberek nem egyformák, így ki-ki megtalálhatja a neki tetsző másikat, alkati adottságoktól függetlenül.

Kérdező, az anorexiából sikeres felépülést kívánok! Akik szeretnek, mindenképp melletted állnak, alkattól függetlenül. Az egészség a legfontosabb szerintem.

2020. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
79%

Hát talán mert a vékony emberek is nők, és mert a vékonyak nem mondják a dagadtakra hogy: phű, de ronda víziló vagy te!

Bezzeg a dagadtak elég durván bántják a vékonyakat, kinek kell olyan ember aki irigységből bánt valakit?


Üdv, egy 40kg giliszta aki szintén nincs megelégedve a testalkatával, én kb. 50 szeretnék lenni, de genetikailag képtelen vagyok hizni:(

2020. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
Én dagadt vagyok (~150 kg) de sose bántanék valakit azért mert vékony. Vagy mert dagadt. Ennek semmi értelme, aki ilyet csinál egyszerűen egy mocsok szar alak, mindegy mennyit nyomjon!
2020. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
68%

Ne haragudjatok, szerintem sem volt helyén való ezt mondani egy vékony nőre, de ti egyébként nem szégyenlitek magatokat? Egy hetven kilos nőre miért mondjátok azt, hogy elhízott? Igen, 150 centihez valóban az, 165-höz sem valami vékony, viszont nem a súlyos kategória. Ti mondjátok, hogy a "dagadtak" milyen csúnyán bánnak veletek, holott egy alig túlsúlyos lányt elhízottnak neveztek? Szerintetek nem kapja ő meg eleget a mindennapokban? Aztán meg csodálkoztok, hogy ha valaki bizonytalan, megkeseredett, vagy éppen étkezési zavaros lesz.


Ténylegesen szidjátok a kérdezőt, de itt egyetlen egy telt lány sem mondta, hogy fúj de undorítóak a vékony emberek, viszont a többség végig azt szajkózta, mennyire igénytelen ez a testsúly. Hahó, az elhízottság nem itt kezdődik.


Meg amúgy megjegyzen, hogy ember függő ez az egész; túlsúlyosan többet bírok mondjuk futni, mint a bőven a vékony kategóriába tartozó barátnőm. Van, aki kétszer teltebb tőlem, mégsem megy neki izzadnia, tehát ez a sztereotípia is megdől. Ugye mondtam, hogy telt vagyok; viszonylag szép az arcbőröm, meg is dícsérték és sosem volt zsíros.


Persze, nem azt mondom, hogy mindih célravezető és full egészséges, de azért nézzünk egy kicsit magunkba és aztán szólaljunk meg. Tényleg nem bántani akarok senkit, elnézést ha esetleg magára veszi, de már annyira rossz olvasni/hallani, hogy mindig a telt nők a csúnyák, dagadtok és igénytelenek, holott nem mindenki tehet erről és van, akin ez egyenletesen oszlik el.


Azért mi sem vagyunk szentek, sokszor bántják a teltebb nők a vékonyabbakat, de ne feledjétek, hogy ez fordítva is így van. Hiszen hiába mondja itt mindenki, hogy jaj csak a vékonyokat bántják, holott majdnem a fél kommentelő elhízottnak titulálja a teltebb nőket.


Fogjátok fel, nincs olyan, hogy giliszta, vagy disznó; maximum a földbe vagy a vájúnál, de ugye az ember házban lakik és asztalnál eszik.


Üdv egy "elhízott", 74 kg-s nő, aki genetika miatt ilyen.


Ui; vannak olyan nők, akik simán meghazudtolják a tömegüket az alkatukból adódóan.

2020. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
*nem elhízott, egy 150 centis és 70 kgs nő is lehet szép, csak tényleg nagyon ideges voltam és nem jól fejeztem ki magam
2020. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 120 kilós disznó vagyok, szép arccal.

Van férjem, amikor 50 kg voltam, senki sem akart feleségül venni.

2020. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!