Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép?

Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés

Nem lettem valami szép külsővel megáldva aminek elég sok szart köszönhetek mára. Nem sajnáltatni akarom magam inkább csak tanácsot kérni. Először az arcomon szeretnék változtatni. Kicsi barna szemem van ami ráadásul rejtett szem is egyben (azthiszem igy hivjàk de lehet hülye vagyok) Igazából elég jól tudok sminkelni de ezt id nagyon megnehezíti. Akárhogyan festem ki vagy szétkenődik vagy nemlátszik ha lefele nézek és máris ismét icipici csunya szemem van. És ha ez nem lenne elég az élet csík szájjal áldott meg, tehát azzal is kezdeni kéne valamit. Elsősorban ehhez szeretnék tanacsot kérni például hogy hogyan sminkeljek hogy elfogathatóan nézzek ki? Sajnos a műtét nem jöhet szóba tekintve hogy csak kis pisis 16 éves vagyok.

Másodszor az alakommal vannak problémák. Nem, nem vagyok kövér, de vékony se. Csak aránytalan. Borzasztó széles a csípőm és igy a combjaim is óriásiak. Ha ez nem lenne elég még viszonylag magas is vagyok (168cm) és igy semmi sem áll jól rajtam. Mindig netről nézek jobbnál jobb outfitteket de mindenben ugy nézek ki mint egy darab szar. Szóval ehhez is valami tanács szerűséget szeretnék kérni. Például ha esetleg valaki tud valami jó fogyókurát/edzést erre azt nagyon megköszönnèm. (És nem vagyok kiváncsi arra hogy még fiatal vagyok és még sokat változhatok)

Ha esetleg valaki elolvasta és szán is arra időd hogy segítsen annak nagyon szépen köszönöm.

Utólag pedig hozzá tenném hogy nem, nem fogok képet csatolni sem küldeni mert semmi sem zárja ki hogy ne látná meg egy ismerősöm se, azt meg nagyon nem szeretném.



2019. nov. 1. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Így vagy szép ahogy vagy. Aki nem látja az nem érdemli meg, hogy figyelj rá.
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem felel meg az amit a tükörbe látok és nem akarok csak siránkozni hanem valamit tenni akarok ellene 😅
2019. nov. 1. 19:09
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Fogadd el, hogy szép vagy. :)
2019. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
16 éves vagy, még sokat fogsz változni.
2019. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4.

Addig elég sok traumát fog még nekem okozni a külsőm és nem szeretnék örökké ilyen önbizalomhiányos szerencscsomag maradni.

Pontosan ezért irtam hogy az ilyen tipusú válaszoktól ha egy mód van rá kiméljetek/nek meg.

2019. nov. 1. 19:30
 6/15 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
NE ezzel foglalkozz, még nagyon fiatal vagy, ha már most a külsődön rágod magad az fog traumát okozni, nem pedig az, hogy csúnyának látod magad, gyerek vagy. Nagyon úgy se tudsz mit csinálni a vékony száddal, rejtett szemeddel.
2019. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Körübelül 10 éves korom óta okos traumát a külsőm és meguntam. Mindegy elfogadom ezt az álláspontot is de nem értek egyet. Azért köszönöm.
2019. nov. 1. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd össze min szeretnél változtatni magadon és keress praktikákat YouTube-on , neten stb légy kreatív megoldod. És a többieknek is igazuk van ne nagyon rágd magad a kulsodon mert boldogtalan leszel és vagy is e miatt csak ÉLJ és ennyi !!! + kérj tanácsot a bogitol !!!
2019. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#3as: ha nem az, nem kell elfogadnia. Étkezz egészségesen, youtube-on csomó otthonról is elvégezhető mozgásforma van, sétálj stb. Új frizura is javíthat. A sminkelést is meg lehet tanulni videókból, csak ne ess túlzásba. Ennyit tudsz most tenni.
2019. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8as, 9es, köszönöm a tippeket ^^
2019. nov. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!