Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyek vékony?

Hogy legyek vékony?

Figyelt kérdés

Utálok sportolni, szokásom a zabálás amin változtattam mert nem eszek egész nap mint annó, hanem 3 különálló normális étkezésem van egy nap.

Egyszerűen hagzik a "vigyél be kevesebb kalóriát mint amit elégetsz" dolog, de nem megy. Hiába eszem viszonylag normálisan és járok heti 3x két órát edzeni, rendkívül lassan mennek le a kilók.

Esküszöm a teremtől már hányingerem van, s csak az önutálat motivál.

Adjatok valami tanácsot vagy diétát, mert az egészséges étkezés nem működik.

155cm/52kg



2019. okt. 22. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Most sem vagy vastag, teljesen normális a súlyod. Inkább az lehet a bajod, hogy nálad sokkal magasabb nőkhöz hasonlítod magad, akik optikailag vékonyabbnak tűnnek ugyanilyen alkattal, mert szép hosszú lábuk, kezük van. Jártam én is ebben a cipőben.

Táplálkozz egészségesen (az jó, hogy a non-stop evést befejezted), és ha utálsz edzőterembe járni, válassz olyan mozgásformát, amit hosszú távon szívesebben csinálsz. Majd fogsz alakulni, fogynod (mérleg szerint) nem kell.

2019. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát sokra mész, ha a 3 alkalommal viszont sokat eszel... Akkor ennél inkább többször keveset, na mindegy, te tudod.


Amúgy egy egyszerű tipp: Igyál sokat! Főle gkaja előtt! Így becsapod a tested, és előbb jól lakottnak érzed magad... :)))

2019. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És még egy egyszerű tipp: Nem kell feltétlen sportolni, elég, ha sportosan élsz, és nem lusta disznó módjára. Lift helyett használj lépcsőt! Véletlenül se autókázz, hanem tömegközlekejd, akkor többször kényzserülsz gyalogolni, cipekedni. És ha bringára váltanál... nos az bizony még formássá is tenne... >)
2019. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy teljesen normális a súlyom, de a normálisnak van egy tartománya. Pl ha 7 kilóval lennék több vagy kevesebb az még mindig normális lenne, viszont másképp érezném magam a bőrömben.
2019. okt. 23. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
mit csinálsz konkrétan abban a 3x2 órában? nagyon sok idő egyszerre 2 órát a teremben tölteni.
2019. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igyál sok zöld teát. Az fogyaszt
2020. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem igy is eleg vekony vagy....
2020. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 153centi vagyok 45 kilóval, 49 kilósan pont jól néztem ki, lehet 52 kilósan úgy érezném, van rajtam egy nagyon kevés felesleg. Mindenki maga döntse el. Nem kell 100 kilósnak lenni, hogy az ember fogyni vagy formásodni akarjon.
2020. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!