Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy még változik...

Van esély rá hogy még változik a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi és előnytelen a mellem, még abban a fázisban van amit a kortársaim nagyrésze már kinőtt, ilyen hegyes az alakja és épphogycsak jó rám a legkisseb meltartó méret. mindjárt 17 leszek és borzasztóan félek hogy nem növöm ki, méghogyha kicsit meg is nő ez a rakéta alak akkor sem fog eltünni.

Az a helyzet hogy jelenleg egy fiú elött sem merném levenni a felsőm, és ha ez igy marad kénytelen leszek kés alá feküdni.

valakinek van tapasztalata azzal hogy kinötte ezt a hegyességet, és ha igen mennyi idősen?



2019. nov. 23. 04:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja és már 40 múltam! (10. válaszoló)
2019. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nekem nagy formás van, de én meg pont ilyen picit szeretnék mert modellalkat szeretnék lenni (aki nagyon vékony).. gondolom te az vagy. Cseréljünk😃😃😃😃
2019. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen is pont olyan mint neked, de szerintem ez még huszonéves korig változhat.
2019. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, anyumank is ilyen volt ennyi idosen es nagyimnak is. 24 eves korukban formalodott at, nott meg jobban most C-D meretuek nekik. Szerintem ne larazz ra, kes ala meg semmikeppen ne fekudj!

16L

2019. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk befejezhetnetek, hogy folyamatosan azzal probaltok onbizalmat noveszteni, hogy a nagy mellet ocsaroljatok. Ne masokat akarjatok lenyomni, hanem sajat magatokat probaljatok meg elfogadni. Divat lett a termeszetes, nagy mellekrol ilyen undoritoan beszelni, de egy D vagy nagyobb meretu mell ebben az univerzumban sosem fog egnek allni.
2019. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pedig ha sokaknak bejön(nekem is), akkor mit pörögsz ezen?
2019. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16. tudod nem minden nőt az érdekli hogy nektek pasiknak tetszik-e. Engem se érdekel hogy bejön-e nektek vagy sem. Én is magamnak akarok csak tetszeni.
2019. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!