Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnya minden bb krém,...

Miért csúnya minden bb krém, alapozo, korrektor a boromon? 19

Figyelt kérdés

Mindegy milyen erteku, csunya a boromon!!!

Garniel bb krémet hasznaltam legutobb azonnal lemostam annyira rossz volt. Kínomban vettem egy 800 forintos kinai bb krémet , nem is mondok semmit hogy hogy neztem ki....

Probaltam mar 3000 ftos alapozot is meg 800 forintost de mindegyik csunya az arcboromon.

Korrektorrol nem is beszelek.


2019. nov. 26. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A bőr hidratálása nagyon fontos, de ne (csak) a hidratáló krémekre hagyatkozz, hanem a belső hidratálásra is, azaz igyál megfelelő mennyiségű folyadékot, leginkább vizet/ teát, + egyél sok gyümölcsöt.

Ha dohányzol, alkoholt fogyasztasz, próbáld elhagyni ill. minimalizálni. Aludj eleget, lehetőleg minél kevesebbet legyél az erős napon, használj nyaranta naptejet. Néha tegyél fel egy hidratáló, tápláló pakolást. Csökkentsd az arcradírt, és szép lesz a bőröd.

2020. jan. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!