Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lina nevű youtubernek most...

Lina nevű youtubernek most divatos arca van, vagy csak szimplán extrém csúnya?

Figyelt kérdés

Lina és Panni - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=9-uTleFD6qg

Nem beszólni akarok valakinek/neki, ezért is nem a YouTube-on kérdeztem meg az embereket.

Mindenkinek joga van csúnyának lennie, úgy hogy nem szólnak be neki. De ő nyílvános szereplő, és tényleg arra lennék kíváncsi, hogy ő egy trendi arcú extrém szépség, vagy csak baromi ronda?



2020. jan. 20. 15:25
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Dehogy gyölölöm. Bántani se akartam. Remélem ez a kérdés nem jutt el hozzá!
2020. jan. 21. 12:33
 22/38 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes mennyire különböznek az ízlések. Nemrég néztem tőlük pár videót. Én ezt a lányt kifejezetten gyönyörűnek találom, nagyon különleges arca van. A barátnője pedig kifejezetten átlagos arcú számomra, a rendkívül előnytelenre festett szőke hajával.
2020. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nem nagyon követem őket, de szerintem is kicsit fura arca van, Panni jobban néz ki (bár a hajszínéért nem vagyok oda).
2020. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
69%
Látszik hogy neked az ilyen Kárpáti Rebeka fele szetvakolt fejű tömeg fruskak jonnek be, amilyen gyorsan megvedted oket. Nekem nem sok lany szep, sőt... az ilyen felhypeolt sztárokat is kifejezetten csunyanak talalom, mint pl valaki által felhozott Bella Hadid. De Linat egyáltalán nem talalom csunyanak, o is tudja magáról hogy nagy az orra, mondta is mar pár videojaban hogy nem szereti. Az meg alap, hogy mindenki aki tudja magáról a gyengeségeit, ugy fogja fotózni magát hogy az ne látszódjon. Tehát ha tudja hogy hogy lesz előnyös az orra egy kepen, akkor nyilvan ugy fog beállni. Mar miert is hangsulyozna ki, amit alapbol nem szeret? Egyszerűen olyan buták vagytok. Azert vegig neznek egy kep sorozatot az itt valaszoltakbol, de tudom mi várna. :D Az egy dolog, hogy valakinek nem tetszik, de attól meg nem kell lefikazni.
2020. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
70%
Pláne olyanról amiről nem tehet.
2020. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#24 Tehát akinek más a véleménye mint neked az buta? Oké 😀Akkor viszont számomra te vagy a buta épp ezért 😉
2020. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem. Mondtam nekem sem tetszik a legtobb lany. De ez hogy o “nyilvanos szereplo, miert csunya?”, meg “mindenkinek joga van hozza hogy ronda legyen”, ezek milyen megnyilvanulasok? :D Azert mert valakinek nem tetszik, egyertelmuen lehet latni, hogy igenyes, normalis lany. Ugy irtok mintha valami gonosz, remronda boszorkanyrol lenne szo. Ennyire nem kell lehordani, meg akkor sem ha nem talaljatok szepnek.
2020. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Valahol 3/10 alatt van a szépsége. Csak így az ember fiának arcába tolásakor ez akár ilyenkor rosszabb mint az 1/10.

Amúgy sok elötte csúnyából, egy új trebddel szépség ideált formáltak. Neki ez lett volna az egyetlen normálus mentsége, mármint ha vele és hozzá hasonlókkal is ez történt volna. Hogy úgy tesz mintha gyönyörű szép lenne egy kis hibával.

Jó értem, "a Youtuber szép". Mint régen "a TV-s szép".

Csak hát ő olyan csúnya, hogy egy lakatlan szigeten egy vele kettesben ott ragadt, kicsit is válogatos pasi sem k*rná meg.


u.i.: Amúgy senki nem találta el az ízlésem.

2020. ápr. 6. 09:28
 29/38 A kérdező kommentje:
* trenddel
2020. ápr. 6. 09:29
 30/38 A kérdező kommentje:
* normális
2020. ápr. 6. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!