Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lina nevű youtubernek most...

Lina nevű youtubernek most divatos arca van, vagy csak szimplán extrém csúnya?

Figyelt kérdés

Lina és Panni - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=9-uTleFD6qg

Nem beszólni akarok valakinek/neki, ezért is nem a YouTube-on kérdeztem meg az embereket.

Mindenkinek joga van csúnyának lennie, úgy hogy nem szólnak be neki. De ő nyílvános szereplő, és tényleg arra lennék kíváncsi, hogy ő egy trendi arcú extrém szépség, vagy csak baromi ronda?



2020. jan. 20. 15:25
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Reggel van még, így sok mindent elgéppeltem. Bocsi!
2020. ápr. 6. 09:31
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Te sem vagy szazas. Erteni nem lehet amit karogaz itt ossze vissza.
2020. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ébredés után néztem rá a GyK-ra. És a sok mellébeszélés felhúzott.
2020. ápr. 6. 19:57
 34/38 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos, viszont a sminkkel-öltözködéssel kihozza magából a maximumot.

Ha megnéznéd egyszerű fehér pólóban smink nélkül felkötött hajjal, semmi extra.

2021. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem se valami szép lány, viszont a húga, Eszti gyönyörű. Meg Hanna is bájos, Róza viszont megint nem valami szép.
2021. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Másik meg, hogy csontsovány és borzasztóan lapos, ami talán nem így lenne, ha nem diétázna ennyire nagyon.
2021. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten szép, de ami igazán elkeserítő, hogy ez egy 36 kommentet generáló kérdés, ami alatt meglepő gyűlölködés folyt. Egyáltalán nem kéne, hogy ez ennyire érdekeljen bárkit is, főleg, hogy alapvetően a szépség mindig szubjektív dolog. Semmi értelme kérdezgetni, hogy szerintetek xy szép-e, mert mindig lesz, aki számára igen, és mindig, akinek nem, és ez így van jól. Hálistennek, akinek egészséges az önbizalma, azt ez nem tántorítja el, mert tudja, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni. És épp elég, ha a számunkra fontos embereknek/párunknak tetszünk, mit számít, hogy az utcán szembejövő emberek, vagy akik egy kép alapján próbálnak megítélni, mit gondolnak, hiszen nem is ismernek?

Különben is, soha ne próbáljatok lecsúnyázni egy lányt vagy fiút, mert a magabiztosság megszépít, de az önbizalomhiány visszavesz belőle. Úgyhogy mindenkinek adjuk meg a lehetőséget, hogy szépnek érezze magát, és az is lesz:)

2022. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
a kérdező elvitte az egészet... csak unatkozott... mind a 11 évével amennyi lehet
2022. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!