Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lina nevű youtubernek most...

Lina nevű youtubernek most divatos arca van, vagy csak szimplán extrém csúnya?

Figyelt kérdés

Lina és Panni - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=9-uTleFD6qg

Nem beszólni akarok valakinek/neki, ezért is nem a YouTube-on kérdeztem meg az embereket.

Mindenkinek joga van csúnyának lennie, úgy hogy nem szólnak be neki. De ő nyílvános szereplő, és tényleg arra lennék kíváncsi, hogy ő egy trendi arcú extrém szépség, vagy csak baromi ronda?



2020. jan. 20. 15:25
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
2020. jan. 20. 16:11
 12/38 anonim ***** válasza:
76%
Én se látom szépnek. De hát mindenkinek más tetszik :)
2020. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%

Átlagos. És akkor mi van? Max neked nem tetszik.

Nekem sem tetszik minden, amire valaha ránéztem erre a bolygón, és biztos vagyok benne, hogy neki se.

Ettől függetlenül éppen diplomázik, csinálja az életét, - nem áll le azon rinyálni, hogy szerinted nem ő lesz a következő Miss World Hungary.

Senki nem tehet arról, hogy hogy néz ki. Egyelőre úgy gondolja, hogy ezzel a sminkkel tudja kihozni magából a legtöbbet.

Bocsánat, de ha Lina agyonsminkelt, akkor a naponta hétszázezer különböző terméket használó Jeffree Star, Karin Dragos, Kárpáti Rebeka, meg a többi műmosolyú szépségkirálynő fruska micsoda?

2020. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

#13 off: A diploma olyan mint anyáink korában az érettségi. - bár nem vág témába.


on: Egy férfias travit/transgendert és két egészen más kategoráz lányt hoztál fel melledte?


Ha megnézel más kérdéseket is róla, így szépítő youtube celebsége ellenére is max. átlagos vagy csúnyácska.


Egy közszereplő aki rosszul gondolja, hogy a erős smink szépít. Nem a sokon van a lényeg. Bár lehet így értetted.

2020. jan. 20. 18:59
 15/38 anonim ***** válasza:
29%

Szegénynek jó nagy orra van, valószínű azért fotózza magát mindig oldalról, mert igy nem annyira feltuno, kb. minden képén ugyanúgy fordítja a fejét.

Persze nem akarom megbántani én sem, ez csak egy vélemény 😀

2020. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%

"Minden, ami a "DE" előtt elhangzik lényegtelen!"


Ez az idèzet teljesen passzol rá.

Nincs semmi bajod vele,nem akarsz beszólni DE...

Haggyuk ezt :)

Nem mindegy hogy hogy néz ki?

A szépség még mindig relatív! Nincs olyan ember, aki mindenki szerint szép!

2020. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
* rád**
2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is tök átlagos, de csúnyának azért nem mondanám. Mi van, ha nagy az orra? Semmi, így született, kevesen születnek tényleg szép orral, nézd meg, hogy a celebvilágban is hányan csináltatták meg. Pl. Bella Hadid is (aki mellesleg elég sokak szerint gyönyörű, szerintem meg tökre nem. De nem fogok azért kiírni egy kérdést róla, csak hogy vitatkozhassak. Nyilván ízlések és pofonok....)
2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Most az a divat sminkelés terén is, hogy úgy kontúrozzák-highlighterezik az orrukat, hogy vékonyabbnak tűnjön, - neki legalább ezt a lépést nem kell megtenni, ha divatos akar lenni.

Amit egyénként nem igazán értek, mert én természetesen vékony, “európaiasabb” orrúként szerettem volna mindig kis piszét.

2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
83%

De visszatérve Linára: NEM az számít, hogy ki hogy néz ki, milyen vonásokkal rendelkezik, és hogy az emberek többségének tetszik-e vagy nem, - hanem hogy miként élünk ezen az elcseszett helyen (értsd: világon).

Szerintem egyelőre nem tett semmit, amiért gyűlölni kéne (pláne külsőségek miatt).

2020. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!