Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A piercing csere után extrémen...

A piercing csere után extrémen érzékeny a piercingem ez kB mikor gyógyul meg karika esetén?

Figyelt kérdés
Conch piercingemet 4 hét után cserélték de nagyon érzékeny nyomásra meg ilyesmire de amúgy nem fáj,mikor gyógyul meg ha most karika van benne? Aludni se tudok rajta eddig tudtam de nincs feldagadva meg semmi és kenem tetránnal meg fertőtlenítem

2020. jan. 25. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Conch kb fél év-év alatt gyógyul meg barbellel, karikával macerásabb, de 4 hét után semmiképp se cseréltem volna le Octenisept neki napi 2x, attól gyorsabb lesz kicsit, de karika nem jó ötlet neki ilyen korán.
2020. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a piercerem cserélte nekem ki azt mondta ki lehet
2020. jan. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!