Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindenki,...

Miért mondja rám mindenki, hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 161 cm és 53-54 kg vagyok. 75b-s melltartót hordok, 26-os vagy S-es nadrágot. Szerintem nem vagyok dagadt, de mindenki azt mondja, hogy az vagyok. Anyám, apukám, nagymamám, az egyik barátnőm, a szomszédok, a barátom teltkarcsút mondd, a volt pasim meg, hogy kövér... Én ezt nem értem. Szerintem inkább vékony vagyok és nem kövér...
2010. júl. 22. 14:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
68%

172cm vagyok és 64kiló.... na, én már vágósúlyba vagyok? :-)

nem vagy kövér, a többieket meg sz*d le h mit mondanak


7 hós anyuka

2010. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
24%
Mert dagadt vagy és kész.
2010. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
159 cm vok 52 kg és igen husis vok .van a hasamon és fenekemen is felesleg.szal lenne mit leadni. ok h jó rám is az s es ruha de a magasságomhoz ez sok.75 b mell nálam is.
2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
173 cm és 58-59 kg vagyok és engem anoreiásnak tartanak, mondjuk versenyszerüen sportolok és tul szálkás vagyok:S
2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Mert irigyek,26 os -s méret az nem kövér az vékony ,de nyugodtan halgass azokra akik piszkálnak,fogyókurázzál legyél anorexiás 35 kilós gebe.

istenem imádom az ilyen nem férek bele az xs méretbe most ronda kövér disznó vagyok,nem inkább anorexek vagytok.

2010. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
39%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:55


te meg bunkó vagy és kész. Tök jó lakod van!

2010. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
nekem oylanok a méreteim mint neked csak hét centivel magasabb vagyok viszont pont ezért rám néha kicsi a 26-os nadrág. nekem mindig azt mondják hízzak. nem értem mért mondják rád hogy dagadt vagy! lehet hogy kicsit husibb pl. a karod és ezért? vagy nem tudom!
2010. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre hogy általában olyanokra mondják rá könnyebben hogy dagadt, aki mondjuk nem az a nagyon sovány hanem átlagos. Aki igazán dagadt, van kb. 20kiló feleslege annak már senki sem mondja a szemébe. A teltkarcsú is ilyen magasságnál olyan 65kilónál kezdődik. Szerintem.

Aki itt azt írja hogy fogynod kell, meg dagadt vagy az egy hülye. Azért mert a modellek a 180centis magasságukhoz vannak 50kiló körül, akkor neked a 160centihez 35kilónak kellene lenned vagy mi? Meg aztán az is számít hogy mennyire vagy zsíros, és mennyire izmos. Nekem pl. izmos lábaim vannak, és ebből következőleg nem olyan vékonyak. És az izom nehezebb mint a zsír. Mindenkinek a saját alakjából kell kihozni a maximumot, de tudni kell hogy hol van a határ. Szerintem totál átlagos lehetsz. Én mikor a 160centihez 50kiló voltam az összes bordám kiállt, de tényleg. Elől hátul. Most 55vagyok. Tehát "kövérebb" nálad. Mégsem mondja rám senki hogy kövér. Mert elfogadtam hogy sosem leszek 40kiló.

2010. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hogy te elhiszed nekik,régi mondás illik ide:

Jó üzlet embereket venni annyiért amennyit érnek és eladni őket annyiért amenyire tartják magukat.ha te 26 mérettel kövérnek érzed magad 24 sel is annak fogod mert anorexiás vagy,a testömg indexed tökéletes.pont ideális.akkor lennél kövér ha a 161 centidhez 60-80 kg párosulna.

2010. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Tényleg kihat az emberek véleményére, hogy te hogy állsz magadhoz.. Lehet, hogy slampos a mozgásod. Vagy előnytelenül öltözködsz. Netán bevág a 26-os nadrág, elég épp egy picit, és máris lesz kis icipici úszógumi, ami szintén előnytelen. Lehet h csak a stílusodon kéne változtatni, a magadhoz való hozzáállásodon. De az is lehet, hogy csak megerősítésre vársz itt, hogy milyen vékony vagy. Ki tudja. De kövér az nem vagy.
2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!