Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindenki,...

Miért mondja rám mindenki, hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 161 cm és 53-54 kg vagyok. 75b-s melltartót hordok, 26-os vagy S-es nadrágot. Szerintem nem vagyok dagadt, de mindenki azt mondja, hogy az vagyok. Anyám, apukám, nagymamám, az egyik barátnőm, a szomszédok, a barátom teltkarcsút mondd, a volt pasim meg, hogy kövér... Én ezt nem értem. Szerintem inkább vékony vagyok és nem kövér...
2010. júl. 22. 14:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anorexiás, teljesen egészséges vagyok, a csontjaim is elég vaskosak. Azért a súly és a méret nem minden, ebből még nem sokat lehet megállapítani. Nem kell irigyekni mert valaki nem képes lefogyni ezért inkább utálja azt aki vékony. :)
2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
*irigykedni
2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
most jutott eszembe hogy van egy barátnőm akinek pont ugyanolyanok a méretei mint neked és folyton az a mániája hogy fogynia kell. pedig nála csinosabb lányt még nem láttam de őt is le teltkarcsúzzák csak mert van melle! viszont amúgy nagyon vékony.
2010. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ez azért alakul igy sajnos mert kicsi koruk ota nyomják a gyerek fejébe a paraszt vakítást,hogy csak a vékony szép,barbi baba,média nyomja a sódert h csak a tökéletes a jo ,aztán csodálkozunk h ennyi elégedetlen,komplexusos tini van.
2010. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
nekem olyan alakom van h testem vékony 49 kilo,de a melleim sajnos 85-os ,én elfogadtam magam igy,fogadd el te is,meglátod mások is elfognak,elsősorban neked kell elfogadnod önmagad.és nem mások irigy beszólásaival kell törődnöd hanem hogy te jól érzed magad a bőrödben.ez mindennek a nyitja,hogy a tested és a lelked egyensúlyba kerüljön.
2010. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ismerek embereket, akik a súlyuk magasságuk arányában vékonyak, de valahogy mégis húsosnak tűnnek. te alacsony vagy és valószínűleg nem nyúlánk, nem hosszúak a karjaid, lábaid, ezért tűnhetsz tömzsinek. az is lehet, hogy előnytelenül öltözködsz. én 180 cm vagyok és 60 kiló. mások elszörnyednek rajtam, milyen gebe lehetek, ha ezt a magasság-súly arányt meghallják, pedig hidd el, hogy rajtam is van mit fogni, főleg az utóbbi időszakban, a hasamon a combomon meg a csípőmön.
2010. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
de ez a normális alak,nem az mikor kilógnak a csontok,és xs -s lóg rajtunk.
2010. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Mindenkinek aki normálisan válaszolt, köszönöm. Azok meg akik azt írták, hogy elhiszem magamról, hogy kövér vagyok meg ilyenek, azok tanuljanak meg olvasni, mert írtam, hogy én NEM tartom magam kövérnek!!!!!!!! Mindenki másnak köszönöm!!
2010. júl. 22. 15:44
 29/42 anonim ***** válasza:
ha nem hinnéd el egyáltalán, nem is bántana... Hidd el.
2010. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Most komolyan... Tudsz olvasni? Elégedett vagyok magammal, csak azt nem értettem, hogy mások miért mondanak ilyet... Ennyi az egész.
2010. júl. 26. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!