Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szóba állnátok egy...

Fiúk! Szóba állnátok egy ilyen lánnyal? (képek)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. júl. 22. 17:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kép 2004es, mert januárban nem valószínű, hogy fürdőruhában fényképezgeti magát, ha csak nem mentek el külföldre szilveszterezni. Valószínűbb, hogy friss kép, csak a dátumozó nincs beállítva rajta. De ha tévedek javíts ki Kedves Kérdező.
2010. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
a-a
2010. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

szerintem csak a fényképezőn el van állítódva a dátum.

nekem 2006-ra állítódik :D

2010. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos az arcod,a hajad is elmegy meg a szemöldököd is,de az a szemhéjtus kicsit fura...Inkább csak használj szempillaspirált meg szemceruzát:)
2010. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
szóba,de különös képpen nem érdekelne nem az esetem.
2010. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A szemöldököd igen vastag picikét de nem vészesen de látom nem valami erős a szemöldököt szóval talán szedesd ki ilyenre: [link] és halványan rajzold meg.Magadnak először ne szedegesd mert elronthatod csak ha már a kozmetikus megcsinálta a formát akkor esetleg:)

a hajad talán ilyenre csináltasd meg: [link]

szerintem maradj az egyenes hajnál:)

és ne így sminkelj hanem szerintem egy picike tus és a szempilláid turbózd:D

[link]

vagy: [link]

[link]

vagy ha erősebben szeretnéd: [link]

remélem segítettem kicsit:)

18/L

2010. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne akarj te is tucat lenni mint ahogy a képen linkelt a lány..Minden második lánynak olyan haja van..Ha olyan leszel mint a többiek akkor nem leszel különleges,így viszont természetesen szép vagy..Ne változtass semmit.Jó vagy így ahogy vagy..Még a szemöldököd is szép...
2010. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Bocs...

akkor ezek szerint egy tucat lány vagyok...?

nem tudom mért kell mindenre azt mondani hogy tucatlány...ha valakinek a victoria beckham haj áll jól és olyan van akkor ő is tucatlány mert mindenkinek olyan van?

utolsó előtti...

2010. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de szerintem nem nagyon van baj az arcoddal.

A hajad még tetszik is :D csak valami kis csattal vagy masnival fel lehetne dobni :D a szemöldöködet tényleg szedd ki, meg kicsit erősítsd meg a vonalat.

kis alapozó, vagy púder, hogy egyenletes színű legyen a bőröd, meg alul is húzd ki a szemed, és máris sokkal szebb leszel :D meg persze egy kis mosoly sosem árt :D

2010. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

a szád nagyon nem szép, ne haragudj, bár ezen nem tudsz változztatni.

haj+smink legalább.

2010. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!