Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lányt mitől tartanak...

Egy lányt mitől tartanak szépnek vagy csúnyának?

Figyelt kérdés

Általános iskolában csak fiú osztálytársaim voltak, akik állandóan rondának neveztek. Egyszer mertem leengedni a hajam, akkor is k****-nak neveztek és így is ronda voltam....

Első sorban srácok véleményét várom vagy olyan lányok akik hasonló cipőben jártak/járnak



2020. febr. 3. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szunjektív tetszés ill. nemtetszés alapján.
2020. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*szubjektív
2020. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1: Általában arányosság és homokóra alkat alapján.

2: A fiatal fiúk még nem túl jók a bókolásban, esetleg a hormonjaik és később indulnak. Addig meg ez megy.

2020. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Közösség kérdése is.

Engem nem tartottak szépnek gimiben, sőt!

Az a típus vagyok, mint pl. a Fórizs Adina, sovány voltam, furcsa, sápadt, jelentéktelen.

Egyetemen meg sorra kaptam a bókokat még lányoktól is.

Nővérem belemondta a szemembe, hogy nem vagyok szép, mert nem vagyok szabályos.

Egy orvos belemondta a szemembe, hogy nagyon szép vagyok.

Egy srác azt mondta, helyes vagyok, de nem dögös.

Aki a csöcsös, nagyszempillás típust kedveli, annak nem vagyok szép, sőt jelentéktelen, aki a sovány, nagyszemű típust kedveli, annak szép vagyok.

Ízlés dolga.

Mindenkinek más.

2020. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%

Nagyjából úgy vagyok, mint az előző válaszoló. Vékony vagyok, hófehér bőr, kék szem, most felnőttként használok sminket és színes a hajam (egyetemig no smink, suli tiltotta, a hajam egyszerű feketére volt festve).

Szóval a vékonyságom miatt voltam már gebe, anorexiás, modellalkat stb. Volt aki a kis mellemet kritizálta, volt aki a vékony derekamat istenítette. Az arcom inkább karakteres mint szép, kisebb koromban halálra szekáltak miatta, főleg amikor pattanásos is voltam, nagyobb koromban meg mindenki áradozik, hogy milyen szép. Van aki közölte, hogy ijesztő az arcom, főleg a szemem. A bőrszínemet is kb. ugyanannyian dicsérték, mint ahányan közölték hogy úgy nézek ki mint egy hulla, menjek szolizni. Szóval ezek a dolgok annyira emberfüggők, hogy lehetetlen lenne mindenkinek megfelelni, mindenkinek tetszeni. Tisztában vagyok vele, hogy egy olyan embernek, akinek a szép a nagy mellnél és a telt alaknál kezdődik, vagy épp a magasságnál vagy a smink- és hajfesték mentes nőnél, akkor az nem engem fog keresni. Ugyanígy akinek az én típusom tetszik, az szépnek fog tartani.

2020. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az instagramon legtöbb követőt elért nők 85%-a 25 év alatti 18 körüli bmi-vel rendelkező világos bőrű nő homokóra alkattal. Persze ez csak instagram és azt is fel lehet hozni, hogy őket általában nők követik (a férfiak inkább a privát accountokat követik ahol fizetni kell pikáns képekért ilyen tipusú lányoktól). Viszont én érdekesnek találtam ezeket a hasonlóságokat, mert bárhol megkérdezel egy férfit, hogy tetszik-e neki egy homokóra alkatú vékony lány, nem fognak nemet mondani. Érdekes még amit egy evészavarról szóló könyvben olvastam egy erre szakosodott ember tollából, hogy nagyon sok anorexiás számol be arról, hogy több pozitív visszajelzést kapott a külsejére fogyás után akár alultápláltan is, mint amikor átlagos/kicsit húsos volt. Ez eléggé elgondolkodtató és szomorú szerintem. Kicsit olyan mintha torzult volna a férfiak ízlése és a nők énképe a média miatt.
2020. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Óh, én soha nem kaptam meg, hogy szép vagyok (szemben a fenti válaszolókkal akik kaptak hideget/meleget) az átlagos alkatommal és csúnyácska arcommal még a saját páromtól sem, szóval ez így lehet egy kapaszkodó, hogy valóban csúnya vagy. Ha akár egy ember is szépnek tart akkor van remény :)

#6-os voltam

2020. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés olyan lány van aki valóban csúnya, többnyire minden nő tetszik valakinek. Te is inkább csak önbizalomhiányos vagy és nem csúnya.
2020. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egész általánosban rondának, bányarémnek, csúfságnak, szégyennek stb., hívtak. Középsuliban sem volt ez másképp, a srác pl., akivel pár hetet jártam, a kapcsolatunk után azt mondta a haverjának, hogy bottal nem piszkálna meg. Szóval én mindig is csúnyának tartottam magam, ez most sincs másképp, de legalább lett párom és gyerekeim, pedig annyit oltottak, hogy elhittem, hogy örökre egyedül maradok.
2021. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!