Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni magam,...

Nem tudom elfogadni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorodom magamtól.. Előszőr is nagyon zavar, hogy hosszú arcom van és magas homlokom. (Képet nem küldök) és nem tudom mit tehetnék hogy “elfogadjam magam”

##rondavagyok
2020. febr. 12. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

De miért? Nem értelek. Minden embernek más tetszik, és ennélfogva van olyan férfi/nő, akinek a te arctipusod jön be.


Én csak pasikról tudok véleményt mondani, de nekem például pont hogy a hosszú arc jön be többnyire rajtuk.


Amúgy meg próbálj ki sokféle frizurát, hajszint, sminket (vagy ha férfi vagy, arcszőrzetet), szemüveget, és előbb-utóbb meg fogod találni azt az összhatást, amivel megbékülhetsz. - Abban az esetben, ha mentálisan egészséges vagy. Ha nem, akkor meg egy pszichológus ki tud húzni az önutálatból.

2020. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. febr. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!