Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más nőknek is bejönnek az...

Más nőknek is bejönnek az enyhén vagy úgy eléggé elhízott pasik?

Figyelt kérdés
Egészségtelennek gondolom, nők esetében pedig kifejezetten nemszépnek is (hogy szépen fogalmazzak), viszont pasik esetében nagyon bejön, ha el vannak hízva. Ez valami perverzió?
2020. febr. 14. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Neem nem jönnek be az egészségtelen, elhízott férfiak.
2020. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jól van :) Több marad nekem akkor ezek szerint :D Viccen kívül, akkor sem tetszenek neked, ha szép, vonzó az arcuk, magas termetűek és amúgy férfias karakterek?
2020. febr. 14. 18:28
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

nekem nem jönnek be, de maximum nem veszünk össze rajtuk :D

20L

2020. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Felőlem az összes a tiéd lehet. Ettől nem kell tartanod hogy elveszem őket előled! :D

Egészséges életmódot élek,sportolok.

Nekem nem fér bele egy "eléggé elhízott pasi"

2020. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem jonnek be.

Ha van rajta izom es meg egy kis plussz "husi", az bejon. De az elhizottsag nem. Sem kinezet, sem eletvitel szempontjabol.

2020. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az erőssebb, nagyobb darab oké. De a puha, lógó hájas elég vágyölő.
2020. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem vonzódom a kövér pasikhoz.
2020. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Nekem bejönnek, és a férjemnek is ilyet választottam - ránézni is gyönyörűség, imádom a testét(is)! :))


Amúgy én azt vettem észre, hogy a kövér pasiknak sokkal jobb a humorérzékük, mint a vékonyabbaknak és ismertem testépítőt is, na az volt a mélypont személyiségileg, még beszélgetni sem lehetett vele semmiről.


Szóval kinek a pap, kinek a papné, nekem férfiasabb egy húsosabb pasi és jól lehet gyömöszölni.


Egy csontos palinak viszont szúrnak a bordái öleléskor, szóval neeem jön be a savanyú uborka gyerek típus.

2020. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem se jönnek be.

Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok.

2020. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert valaki nincs elhízva, attól nem feltétlenül szúrnak a bordái öleléskor (🤔🤣).


Még ha jóképű is, jó humorral, stb, akkor sem tudnék együtt lenni egy elhízott férfival. Nem hinném, hogy megtudnám kívánni. Viszont a "csontos" típus sem a zsánerem. Nem feltétel, hogy bújja a konditermet (a brutál testépítők sem az eseteim). Valahol a kettő között, az aranyközépúton. Pár kg felesleg nem gond nyilván, de az elhízott..na az már nem.

2020. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!