Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más nőknek is bejönnek az...

Más nőknek is bejönnek az enyhén vagy úgy eléggé elhízott pasik?

Figyelt kérdés
Egészségtelennek gondolom, nők esetében pedig kifejezetten nemszépnek is (hogy szépen fogalmazzak), viszont pasik esetében nagyon bejön, ha el vannak hízva. Ez valami perverzió?
2020. febr. 14. 18:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
8. válaszadó tökéletesen összefoglalta a lényeget :) sok boldogságot neki :)
2020. febr. 14. 23:26
 12/22 A kérdező kommentje:
Én magam is vékony vagyok, ezt tartom egészségesnek, és esztétikusnak is, de a párválasztás más dolog. Máshogy működik.
2020. febr. 14. 23:28
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

A 8-asnak és neked kérdező:

A személyiség NEM súlytól függ. Párom vékony, szálkásan izmos és nagyon jó humora van. Nyugodj meg 8-as, a bordái nem szúrják az oldalamat, de te agyilag felvilágosodhatnál.

2020. febr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes,hogy szinte senkinek nem jönnek be a túlsúllyos pasik, de ennél a kerdésnél a kérdező megtudott sértődni mert nekünk sem jönnek be a hájas nők.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolso.

Az altalad linkelt kerdesben a lanyt csatakancanak hivtak, "gyakorlatilag egy teleszart búvárruha vagy", es ehhez hasonlo megnyulvanulasokat tettek.

Sertegettek a lanyt a kinezete miatt.

Ebben a kerdesben viszont teljesen korrektul leirtuk, hogy nem jonnek be az elhizott ferfiak, ezert es ezert. Senki sem sertegette, szimplan csak leirtuk, hogy mi a helyzet.

Alapveto kulonbseg van a ket kerdes kozott, nem hiszem el, hogy neked ez nem tunt fel.

2020. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sokaknak bejön a hájas csaj is, ahogy olvastam, volt, aki képet is kért róla. A válaszod értelmetlen. És amúgy igen, elképesztően undorító, minősíthetetlen válaszokat is írtak többen. Nem tudom, mire fel jössz ide bezzegelni ezzel. Nőként én nem tudom ezt megítélni, nekem sem tetszik, ha el van hízva egy nő, de nem is érdekelnek szexuálisan.
2020. febr. 15. 19:46
 17/22 A kérdező kommentje:
13-as: nem tudom, itt nem a személyiségről akartam beszélgetni :) a külső jegyekről szólna a kérdésem. Nyilván hosszabb kapcsolatnál mindkét tényező döntő.
2020. febr. 15. 19:49
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

"nem tudom, itt nem a személyiségről akartam beszélgetni :) "


Mégis teljesen kiemelted azt az egy választ, ami tulajdonképpen a személyiségről szólt inkább, és ugyanez az egy komment volt az, ami egyezett a te álláspontoddal is.


Szóval te csak megerősítést vártál, hogy ki az, aki ugyanúgy gondolkodik erről, mint te.

És amint láttad, hogy valaki, a későbbiekben már többen is, nem veled értenek egyet, máris jössz olyan stílussal, mint amit a 2.-es kommentben alkottál.

Ha valaki el van hízva, nem lehet vonzó az arca, mivel dundi, tokás és akinek eleve nem jönnek be az elhízott férfiak, nem lesz számára vonzó egy arc se, hiába próbálod itt szépíteni a dolgokat. Mi férfias karakter van egy egészségtelenül elhízott személyben?


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel!

2020. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
az arc önmagában lehet szép, de ha nem nyiszlett az illető, akkor akár csodálatos is lehet, még akkor is, ha el van hízva :) köszi, megfejtetted a lényeget nálam :)
2020. febr. 15. 21:07
 20/22 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért kell fikázni azt, akinek nem a vézna palik jönnek be és vállalja, hogy szereti a husis pasikat! Nem vagyunk egyformák, és ez így van jól!


És szerintem nem a kövér pasik az undorítóak, hanem itt egyes "kedves" hozzászólók, akik nem képesek tolerálni másokat, elfogadni és tiszteletben tartani a másik véleményét.

2020. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!