Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van rá esély 20 évesen, hogy...

Van rá esély 20 évesen, hogy eltűnnek az aknés hegeim?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aknés hegek általában elég mélyek. Teljesen eltűnni jó eséllyel sosem fog, különösen nem magától, vagy kencék hatására.
2020. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hegkezeléssel sem?
2020. márc. 14. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikai kezelésekkel lehet segíteni rajta.Szerintem egyénfüggő,hogy kire hogy hat,de azért pár hámlasztás,lézer,dermaroller nem tudom elképzelni,hogy ne javítson a helyzeten.Én is sajnos tele vagyok hegekkel,most fogok még a nyárig pár kezelésen résztvenni.Szerintem érdemes őket kipróbálni,ha nem is lesz tökéletes,de javulhat az biztos.:)
2020. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lionsen válasza:
Menj el egy jó kozmetikushoz. Dermarolleres és ultrahangos, szérumos kezeléssel nagyon jó eredményeket érnek el az aknés hegek esetén.
2020. márc. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igyál gyógynövényteákat!

Körömvirág-cickafark-csalán keverék nagyon jó alap. Kellemes ízű, akár édesítés nélkül is iható. Napi 2 perc elkészíteni, hagyod állni fél órát, leszűröd és iható.

Ártani biztos, hogy nem fog.


Nem hegek miatt, más okból kezdtem el, és "mellékhatásként" 2 hónap alatt nagyot változott a bőröm állaga, még a kollégáim is megkérdezték, mit kentem magamra, melyik kozmetikushoz járok újabban, pedig csak a tea volt "új".

2020. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!