Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a testsúly még...

Szerintetek ez a testsúly még elfogadható? Vagy fogyóznom kéne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. ápr. 1. 18:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Hát, szerintem lehetséges hogy fogyózni kéne. De ha te így szereted magad, akkor teljesen jó vagy így is :)
2020. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%
Fogyózz! Husik, zöldségek, túró, tojás. Semmi kenyér, rizs, krumpli, édesség, édes gyümölcsök. Sok víz és napi fél óra mozgás legalább.
2020. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Fogyózz
2020. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hellmano ***** válasza:
78%
Sok ez, de ha te így érzed magad jól, akkor ne fogyózz, ha viszont úgy érzed ez nem jó, akkor bizony kellene pár kilót ledobni.
2020. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem tök jól nézel ki.

Húsi vagy,de az alakod megvan inkább arra figyelj hogy több ne menjen fel.

A melled amúgy is nagy és az az ami optikailag többletet mutat a testedből.

Akinek sok vagy az azėt írja mert a botsáskákhoz van hozzá szokva akiken semmi sincs ės azt hiszed fiúkát ölelgetsz.

F

2020. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Leginkább tanulj meg ízlésesen, alkathoz illően öltözni.. előnytelen és bazári ahogy kinézel,ne haragudj..

A súlyod lehet sok,de ha jól öltözöl, jól érzed magad,szép arcod van és jó kisugárzásod,akkor nem olyan lényeges. Van ilyen testalkatú ismerősöm,nagyon csinos tud lenni.

2020. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez a haskorfogat mar egeszsegugyi problemakkal jar. Es a ruhaban is latszik a logo has. Biztos van, akinek bejossz.

Bocs, csak a kerdesedre valaszoltam, nem bunko akartam lenni.

2020. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Elfogadhatod magad külalakilag, és lehet, hogy más is el tudja fogadni, sőt szeretni az alakod. Ugyanakkor ez már túlsúlynak számít, egészségügyi szempontból érdemes leadnod.
2020. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, messziről látszik, hogy túlsúlyos vagy.

Viszont ha te boldog vagy és a párodnak is tetszel (sőt, mi több neki bejön ez) akkor nyugodtan maradj így.


Arra viszont tényleg ügyelj, hogy több ne menjen fel, mert lehet, hogy már most egészségügyi kockázata van a feleslegednek.


Egyébként valaki írta, hogy nem öltözöl alkatodhoz. Szerintem viszont elég dögös lett a második kép/összeállítás.


Egyébként más egészségügyi gondod nincs? Én jelenleg 53 kiló vagyok, és mikor tavaly felmentem 62-re nagyon gyakran fájt a lábam 5+ kilóméter után. És főleg emiatt fogytam le, elvégre nagyon szeretek túrázni és ott ez nagy hátrány :)


Szerintem nálad súlyosabbak és kevésbé súlyosok is öltöznek ennél ízléstelenebbül. Nyilván valakinek tetszel, valakinek nem, de ha te szereted magad, akkor minden más lényegtelen :)


(18/l)

2020. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogyni kell
2020. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!