Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a testsúly még...

Szerintetek ez a testsúly még elfogadható? Vagy fogyóznom kéne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. ápr. 1. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem írta senki,hogy itt nyalni kell,hogy hasznos legyen a válaszod! 0 lettem,pedig nem bántottam,a kérdésre válszoltam. Hát sz..pjAtok le..
2020. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fogyóznod kell bizony és nem csak a kinézeted miatt hanem az egészséged miatt is!
2020. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogyóznod akkor kell, ha egészségügyi okból indokolt. Has tájéki elhízás lehet vmilyen hormonális zavar következménye is. Ha az tisztázva és rendben, akkor ekkora súlynál még felesleges fogynod, az ízületeknek ez még nem jelent komoly plusz terhelést. nekem pl kedvencem ez a testalkat.
2020. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad olyannak amilyen most vagy felesleges sanyargatnod a tested és a lelked. Ne mások döntsenek a te életedről. Természetesen lesz olyan férfi akinek tetszel és akinek nem.
2020. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!