Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti felvennétek ilyen...

Lányok ti felvennétek ilyen harisnyát? Ha igen milyen alkalomra és milyen ruhával és cipővel?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Általában ilyen színűeket húzok. Ezt képet már láttam itt feltöltve.
2020. máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez a vastagabb, csillogós valami nekem mindig a halálom volt. Max akkor fanyalodok rá ha nagyon váratlan program van és nem volt idő lábat borotválni, na arra tök jó. Nekem a matt hatású, vékonyabb anyagú jobban bejön, ennek olyan táncdalfesztivál feelingje van.

Egyébként csak elegánsabb ruhákhoz, kiöltözős programokra hordok harisnyát. Hétköznapokon inkább zavaró és úgy is kiszakítod.

2020. máj. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz megállapítani ez milyen. Nekem is van olyan harisnyám ami mattnak tűnik, majd vaku rávillan vagy napfényben meg tud csillogni is.

Egyébként ez sima hétköznapinak tűnik, legalább is nekem az, ilyeneket hordok.

2020. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül tizedik alkalommal láthatjuk itt ezt a képet köszönjük. Amúgy is bakker ebbe most mi az extra? Világszerte lányok milliói vesznek fel ilyen harisnyát. Tessék csemegézz


[link]

2020. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt valamelyik kérdésben találtam ezt a képet. Ritkán hordok harisnyát de ez nagyon nagyon megtetszett. Ezért is kérdeztem.
2020. máj. 5. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!